درآمد هفتگی دستگاه‌‌های خودپرداز بیت کوین‌‌ Auscoin برابر با 360,000 دلار است

گزارشات پیشین حاکی از آن بودند که تعداد ATM های بیت کوینی در سال 2018 تقریبا دو برابر شدند. شرکت Auscoin استرالیا هم‌‌اکنون شاهد درآمد هفتگی 360 هزار دلاری است و مدیرعامل این شرکت اذعان داشته است که این آمار نشان‌‌دهنده قدرت بسیار زیاد بازار کریپتو می‌‌باشد، چرا که هنوز هم بازار نزولی به پایان نرسیده است.

0 84

یکی از شرکت‌‌های ATM بیت کوین‌‌ در استرالیا گردش کار 500,000 دلار استرالیایی (تقریبا 360,000 دلار آمریکا) در هفته را گزارش داده است. این آمار علی‌‌رغم بازار خرسی کریپتو ثبت شده است.

درآمد هفتگی 360,000 دلاری

Auscoin یکی از شرکت ATM های بیت کوین‌‌ است و درآمد هفتگی 360,000 دلار در سال 2018 را ثبت کرده است. بر اساس گزارشات این شرکت، هم‌‌اکنون 31 دستگاه Auscoin در کشور استرالیا مشغول کار می‌‌باشند، اما این شرکت در نظر دارد کار خود را گسترش دهد.

سم کاراگیوزیس، موسس Auscoin در مورد این موضوع گفت:

در حال حاضر 31 دستگاه خودپرداز Auscoin را در استرالیا نصب کرده‌‌ایم و درآمد ما برابر با 500,000 دلار در هفته است، که مطمئنا با توجه به کاهش شدید قیمت بیت کوین‌‌ بسیار دیوانه‌‌کننده به نظر می‌‌رسد... چنین چیزی نشان می‌‌دهد که بازار رمز ارزها با قدرت به کار خود ادامه می‌‌دهد و بسیاری از مردم آن را به عنوان آینده اقتصاد می‌‌بینند.

ATM بیت کوین‌‌ شرکت Auscoin

این شرکت ICO (عرضه اولیه کوین) نه چندان موفقیت‌‌آمیزی را در سال 2018 داشت و توانست تنها 2 میلیون از 30 میلیون دلار مورد انتظار را جمع‌‌آوری کند. با این حال، این شرکت در نظر دارد شبکه‌‌ای را با بیش از 1,200 دستگاه خودپرداز بیت کوین‌‌ در استرالیا به وجود آورد.

خریداری بیت کوین‌‌ از هر زمان دیگری راحت‌‌تر است

هم‌‌اکنون خریداری بیت کوین‌‌ برای مردم از هر زمان دیگری آسان‌‌تر شده است. طبق گفته‌‌های کاراگیوزیس، دسترسی راحت بزرگترین مشکل وارد شدن مردم عادی به فضای کریپتو است:

اعتقاد داریم که بزرگترین مانع برای وارد شدن مردم عادی به بازار رمز ارزها مسئله دسترسی می‌‌باشد.

قبلا گزارش دادیم که تعداد ATM های بیت کوین‌‌ در سال 2018 دوبرابر شده است و هم‌‌اکنون بیش از 4,000 دستگاه خودپرداز در 76 کشور دنیا وجود دارند. بر طبق داده‌‌های وب‌‌سایت coinatmradar، استرالیا هم‌‌اکنون 54 دستگاه خودپرداز بیت کوین‌‌ در اختیار دارد.

در ابتدای ماه، کشور فرانسه شاهد فروش بیت کوین‌‌ در مغازه‌‌های تنباکو بود. هدف این است که بیت کوین‌‌ در آینده‌‌ای نزدیک در بیش از 24,000 مغازه تنباکوی این کشور خرید و فروش شود.

تنها چند روز قبل، شرکت آمریکایی ATM های بیت کوین‌‌ Coinme قراردادی را با پلتفرم بین‌‌المللی Coinstar منعقد کرد تا امکان خریداری بیت کوین‌‌ در 20,000 کیوسک Coinstar برای عموم مردم فراهم شود.

در عین حال، انتظار می‌‌رود که اولین دستگاه خودپرداز بیت کوین‌‌ کشور ونزوئلا نیز در عرض دو هفته آینده راه‌‌اندازی شود.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.