دارندگان بیت کوین هر 1335 روز سود کسب می‌کنند!

بر اساس مطالعه ای که به‌تازگی صورت گرفته، مشخص شد دارندگان بیت کوین (BTC) در هر 1335 روز یا سه سال و هشت ماه از سود صد درصدی برخوردار خواهند شد.

0 118

اطلاعات مربوط به دوره سود دهی بیت کوین ، که هشتم سپتامبر توسط سایت BitcoinEconomics.io عرضه شد، با دوره سوددهی چهار ساله مبتنی بر هاوینگ همبستگی دارد.

دارندگان بیت کوین هر 1335 روز سود کسب می‌کنند!

برای سودآوری از طریق بیت کوین باید صبور باشید

با توجه به بازار گاوی اواخر سال 2013 که قیمت هر بیت کوین به 115 دلار رسید، برای کسب سود 100 درصدی باید 1335 روز صبر داشت. اگر در این دوره و در بالاترین قیمت بیت کوین می خریدید، باید تا اوایل سال 2017 صبر می‌کردید تا این رمز ارز بتواند دوباره رکورد قیمت پیشین خود را بشکند.

در صورت از دست دادن این پیک قیمت، زمان انتظار برای سوددهی کاهش پیدا می‌کرد. نگه داشتن بیت کوین برای 317 روز احتمالا 75٪ سود دهی داشت. اگر سرمایه خود را برای 35 روز نگه می‌داشتید به احتمال 60٪ سود کسب می‌کردید. این در حالی است که احتمال سودآوری روزانه برای شما تقریبا 50 درصد بود.

اگر به نظرتان این زمان طولانی است نگاهی به شاخص S&P 500 بیاندازید!

در مقایسه با بیت کوین، برای اطمینان از کسب سود در شاخص بورس S&P 500، هر سرمایه گذار نیازمند حفظ سهام خود به مدت 23 سال است. این آنالیز به میزان شانس سودآوری می‌پردازد و به میزان آن مربوط نمی‌شود. تمام شاخص‌های بورس در برابر سوددهی بیت کوین در یک بازار گاوی بسیار ناچیز خواهند بود.

برای نمونه، صندوق اعتباری-سرمایه گذاری بیت کوین Grayscale (Grayscale Bitcoin Investment Trust) با نرخ سوددهی 300 درصدی امسال خود توانسته است در سال 2019 از همه رقبا سبقت بگیرد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.