خرید بیت کوین پیش از شروع چرخه بعدی بازار گاوی در نیمه دوم ۲۰۱۹!

بازار گاوی رمز ارزها بالاخره رنگ واقعیت به خود گرفته و همین امر بسیاری از تحلیلگران این حوزه را به آینده کریپتوها امیدوار کرده است. تحلیلگران شرکت Fundstrat خرید بیت کوین را به مشتریان خود پیشنهاد داده‌‌اند که پیش از آغاز دور دوم بازار گاوی به اندازه کافی بیت کوین‌‌ خریداری کنند. تام لی، یکی از تحلیلگران این شرکت معتقد است که قیمت بیت کوین‌‌‌‌ها در سال ۲۰۲۰ به ۲۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید.

0 111

بنابر گزارش بلومبرگ به نقل از شرکت استراتژی بازاری Fundstrat Global Advisors در روز ۳ مه، قیمت بیت کوین‌‌ ممکن است به زودی عقب‌‌نشینی کند، اما سرمایه‌‌گذاران باید از این فرصت برای خرید بیت کوین بیشتر استفاده کنند.

رابرت اسلایمر، تحلیلگر شرکت Fundstrat در یادداشتی به مشتریان این شرکت در تاریخ ۲ مه اذعان داشت که اگرچه قیمت فعلی بیت کوین‌‌ روند طولانی‌‌مدتی را نشان می‌‌دهد، فاز تراکم هنوز هم به پایان نرسیده است.

زوج معاملاتی بیت کوین‌‌/دلار آمریکا در هفته جاری به بالاترین حد خود در سال ۲۰۱۹ رسید. از زمان شروع ریزش قیمت‌‌ها در نوامبر ۲۰۱۸، چنین قیمت‌‌هایی در بازار مشاهده نشده بودند.

اسلایمر با اشاره به احتمال بی‌‌ثباتی در کوتاه‌‌مدت اذعان داشت:

از عقب‌‌نشینی‌‌های احتمالی برای خرید بیت کوین‌‌ در سه‌‌ماهه دوم ۲۰۱۹ استفاده کنید، چرا که به احتمال زیاد قیمت‌‌ بیت کوین‌‌ در نیمه دوم سال بالاتر از ۶۰۰۰ دلار خواهد بود

وی اضافه کرد:

اگرچه هنوز هم نمی‌‌توان مطمئن بود که بیت کوین‌‌ به طیف قیمت ۴,۳۰۰ دلار برنخواهد گشت، اما به سرمایه‌‌گذاران پیشنهاد می‌‌دهیم که بیش از هر چیزی بر استراتژی روند بازار گاوی طولانی‌‌مدت رمز ارزها تمرکز داشته باشند.

از جمله اشخاصی که دیدگاه مثبتی در مورد روند بازار رمز ارزها داشتند می‌‌توان به تام لی، یکی دیگر از مدیران اجرایی Fundstrat، اشاره کرد.

طبق گفته‌‌های لی، در سال ۲۰۲۰ شاهد رکوردشکنی بیت کوین‌‌ خواهیم بود و قیمت آن به بالاتر از ۲۰,۰۰۰ دلار خواهید رسید.

نوامبر سال گذشته و با شروع بازار خرسی رمز ارزها، اسلایمر به درستی روند بازار را پیش‌‌بینی کرد و به سرمایه‌‌گذاران هشدار داد که بازیابی قیمت بیت کوین‌‌ به زمان بسیار زیادی نیاز خواهد داشت.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.