خرید استارتاپ کیف پول Ethos توسط یک شرکت کارگزاری کریپتو به نام Voyager

طبق اعلامیه‌‌ای که در تاریخ 27 فوریه توسط Voyager Digital منتشر شد، این شرکت در حال خرید استارتاپ کیف پول Ethos‌‌ است. Voyager Digital یک شرکت کارگزاری کریپتو است که توسط مدیر ارشد فنی سابق اوبر و شرکایش تأسیس شد.

0 105

این خرید بر اساس یک همکاری استراتژیک میان Ethos‌‌ و Voyager، که خبر آن برای اولین بار در ماه سپتامبر سال گذشته اعلام شد، صورت می‌‌گیرد. طبق این اعلامیه، نرم افزار Ethos‌‌ یونیورسال والت (Ethos Universal Wallet)، که ابتدا در ماه جولای سال 2018 منتشر شد، در کسب و کارهای خرده فروشی و نهادی شرکت Voyager ادغام خواهد شد و قابلیت خود-امانتداری ادغام شده با یک راه حل کارگزاری را فعال خواهد کرد.

Voyager با این خرید به Ethos Bedrock که یک اپلیکیشن بلاکچین سازمانی است نیز دست پیدا خواهد کرد. طبق گزارشات صورت گرفته این شرکت امیدوار است که با دستیابی به Bedrock بتواند عرضه نهادی خود را تقویت کند و امکان ایجاد هر نوع اپلیکیشن مبتنی بر بلاکچین را در فضای کاستدی، پرداخت و سرمایه گذاری برای کسب و کارها فراهم کند.

شینگو لاوین (Shingo Lavine)، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Ethos‌‌، به طور رسمی به عنوان مدیر ارشد بلاکچین به Voyager ملحق شد. درگاه خبری کریپتوی کوین دسک گزارش می‌‌دهد که Voyager در ازای این خرید، 7 میلیون سهام خود، که در این لحظه انتشار اخبار معادل0/77دلار کانادا (0/6 دلار) است را می‌‌پردازد. این یعنی قیمت این خرید حدود 5/39میلیون دلار کانادا (کمی بیش از 4 میلیون دلار) است.

انتظار می‌‌رود که این خرید در پایان ماه مارس انجام شود و بهای آن به طور کامل از پیش پرداخت نخواهد شد؛ طبق گزارشات صورت گرفته 3/3 میلیون سهام به صورت فوری پرداخت می‌‌شود و 1 میلیون به امانت نیز شخص ثالث می‌‌ماند و بعد از گذشت دو سال آزاد می‌‌شود، در حالیکه مبلغ 2/6  میلیون به مدت 24 ماه حبس مال می‌‌شود. طبق گزارش کوین دسک، Voyager نیز مقداری توکن Ethos‌‌ که در عرضه اولیه کوین (ICO) این شرکت در ماه جولای 2017- زمانی که این شرکت به نام بیتوئنس (Bituence) شناخته می‌‌شد- منتشر شد و حدود 7/1میلیون دلار سرمایه با خود به همراه آورد دریافت می‌‌کند.

Voyager پس از اتمام ادغام معکوس، در TSX Venture Exchange کانادا سهام خود را به صورت عمومی عرضه کرد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.