حجم معاملات روزانه پلتفرم Huobi از 1 میلیارد دلار گذشت

طبق گزارش مطبوعاتی که در تاریخ 27 دسامبر توسط کوین تلگراف منتشر شد، حجم معاملات روزانه قراردادهای رمز ارز در بازار مشتقات (DM) Huobi از مرز 1 میلیارد دلار گذشت.

0 73

Huobi گلوبال (Huobi Global) – که سومین پلتفرم معاملات بازار کریپتو را در اختیار دارد- ماه گذشته Huobi DMرا راه اندازی کرد. این پلتفرم جدید امکان معامله قراردادهای بیت کوین (BTC)و اتریوم (ETH) را که هدف آن‌ها معامله با منفعت، سوداگری و داد و ستد تامینی است، برای معامله گران فراهم می‌‌کند.

طبق گزارشات منتشر شده، Huobi DM که حجم معاملات روزانه آن در روز 25 دسامبر از مرز 1 میلیارد دلار گذشت امروزه پیشنهادات قراردادهای کریپتو خود را به آلتکوین EOS تعمیم می‌‌دهد. Huobi ادعا می‌‌کند که قراردادهای کریپتو آن به فعالان این بازار کمک می‌‌کند که از طریق مکانیزم‌‌های حدود قیمت و ابزارهای نظارتی که امکان نظارت بر قراردها و قیمت‌‌های شاخص و موقعیت‌‌های قرارداد و در زمان واقعی را برای معامله کنندگان فراهم می‌‌کند، ریسک و عدم اطمینان را کنترل کنند.

لیویو ونگ (Livio Weng)، مدیر عامل شرکت Huobi گلوبال تاکید کرده است که هدف این پیشنهادات جذب کسانی است که مایل به کنترل خطرات در یک محیط تجاری ناپایدار هستند. بنا به گفته این شرکت، 25 دسامبر، هم در پلتفرم تازه راه اندازی شده DM و هم در صرافی کریپتو ناو فرماندهی Huobi تعاملات قدرتمندی صورت خواهد گرفت؛ طبق گزارشات صورت گرفته حجم معاملات روزانه آن‌ها به طور متوسط ​​2 میلیارد دلار بود.

Huobi DMدر حالی راه اندازی می‌‌شود که گزارش‌‌ها حاکی از این است که حجم معاملات صرافی‌‌های مختلف به طور چشمگیری کاهش یافته است.

در مطالعه‌‌ای که اخیرا توسط هفته نامه کریپتو دیار (Diar) منتشر شده بود ادعا شده بود که داده‌‌های جمع آوری شده از هشت بورس کریپتو (بایننس، اکی‌‌اِکس، Huobi، بیت‌‌فاینکس، کراکن، پولونیکس، بیترکس و HitBTC) نشان می‌‌دهند که حجم معاملاتِ 60 درصد از رمز ارزهایی که هنوز در لیست هستند، در ماه ژانویه کاهش یافته است. حجم معاملاتِ بیش از 20 درصد از این رمز ارزها به کمتر از 90 درصد حجم معاملاتی که در جریان بازار گاوی ژانویه تجربه کردند، رسیده است.

علاوه بر این، دقت حجم معاملات روزانه گزارش شده اختلافات همچنان به دقت حجم روزانه معامله شده گزارش شده است. هم چنان مورد بحث و اختلاف نظر است.

گزارش اخیر بلاکچین ترنسپرنسی اینستیتو (Blockchain Transparency Institue) (BTI) ادعا کرد که اکثر 25 جفت معاملاتی برتر بیت کوین (BTC) که در فهرست کوین مارکت کپ (CMC)ثبت شده‌‌اند، بر اساس حجم‌‌های نادرست بسیار بالایی هستند و شواهدی از تخلفات غیرقانونی مانند مبادله‌شویی را نشان می‌‌دهند. Huobi – همراه با HitBTC، اکی‌‌اِکس و بیت‌‌هامب – جزو بورس‌‌هایی هستند که در یافته‌‌های محققان ذکر شده‌‌اند.

تابستان امسال، کوین مارکت کپ با توجه به نگرانی‌‌های مربوط به داده‌‌های دستکاری شده حجم معاملات، در روش فهرست کردن صرافی کریپتوی خود تغییرات عمده‌ای صورت داد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.