جو لوبین به هیات مدیره استارت‌‌‌آپ کریپتویی ErisX ملحق شد

جو لوبین یکی از چهره‌‌‌های بسیار نام‌‌‌آشنای دنیای کریپتو است. وی پیش از این شرکت ConsenSys را تاسیس کرده بود و اکنون به عنوان یکی از اعضاء هیات مدیره ErisX فعالیت خواهد کرد. این شرکت خدمات زیادی را در فضای کریپتو ارائه می‌‌‌کند که در میان آنها می‌‌‌توان به مبادله رمز ارزها و قراردادهای آتی اشاره کرد.

0 84

موسس شرکت بلاکچینی ConsenSys، جوزف لوبین به هیات مدیره شرکت کریپتو به نام ErisX ملحق شد. این خبر در اعلامیه‌‌‌ای رسمی به تاریخ ۱۷ ژانویه منتشر شد.

صرافی رمز ارز ErisX نسل بعدی شرکت قراردادهای آتی Eris Exchange است که در سال ۲۰۱۰ به وجود آمده بود. در دسامبر ۲۰۱۸، ErisX توانست ۲۷.۵ میلیون دلار از Fidelity Investments و Nasdaq Ventures سرمایه جمع‌‌‌آوری کند. در سال ۲۰۱۹، چنین انتظار می‌‌‌رود که ErisX در حوزه مبادلات بیت کوین، اتریوم و لایت‌‌‌کوین فعالیت داشته باشد و در عین حال بازار قراردادهای آتی خود را تقویت کند.

بر طبق اعلامیه امروز، جوزف لوبین به همراه کارآفرین کریپتویی کریس کوند به هیات مدیره ErisX ملحق شد.

این شرکت تخصص و سابقه طولانی‌‌‌مدت لوبین در حوزه دارایی‌‌‌های دیجیتال را خاطرنشان کرد. مدیرعامل ConsenSys عنوان کرد که “سال ۲۰۱۹ احتمالا برای دارایی‌‌‌های دیجیتال بسیار موفقیت‌‌‌آمیز خواهد بود”.

کریس کوند قبل از ملحق شدن به ErisX یکی از بنیانگذاران مشترک شرکت نرم‌‌‌افزاری Devon Systems بود، که در سال ۱۹۸۷ توسط SunGard تصاحب شد و خدمات نرم‌‌‌افزاری مختلفی را برای صنعت مالی فراهم می‌‌‌آورد. SunGard تحت مدیریت کوند به یکی از سرویس‌‌‌های نرم‌‌‌افزاری اندکی تبدیل شد که در لیست ۵۰۰ شرکت برتر قرار گرفتند.

ماه گذشته، ErisX انتصاب مت ترودئوی نام‌‌‌آشنا را به عنوان مدیر ارشد استراتژی (CSO) خود اعلام کرد. ترودئو در پست جدید خود تلاش دارد راه‌‌‌های جدیدی را برای افزایش درآمدها و همچنین جهت‌‌‌دهی به ساختار بازاری شرکت بررسی کند.

در ماه اکتبر، شرکت کارگزاری TD Ameritrade به همراه شرکت سرمایه گذاری DRW Holdings و Virtu Financial اعلام کردند که از ErisX حمایت خواهند کرد. این شرکت‌‌‌ها توافق کردند که به عنوان بازارگردانان ErisX عمل کنند و مشتریان زیادی را برای آن فراهم آورند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.