جدا شدن رئیس و مدیر عملیات صرافی کوین بیس‌‌ از این شرکت

صرافی رمز ارز کوین بیس‌‌ در آخرین اعلامیه خود خبر از جدا شدن آسیف هیرجی (Asiff Hirji)، رئیس این شرکت داده است. در طول یک سال گذشته بسیاری از مدیران اجرایی کوین بیس‌‌ از این شرکت جدا شده و به شرکت‌‌های دیگر پیوسته‌‌اند. در میان آنها می‌‌توان به دو مدیر اجرایی کوین بیس‌‌ اشاره کرد که به فیسبوک ملحق شدند.

0 92

بلومبرگ در روز ۳۱ مه،  از جدا شدن آسیف هیرجی (Asiff Hirji)، رئیس و مدیر عملیات صرافی رمز ارز آمریکایی کوین بیس‌‌ (Coinbase)، از این شرکت گزارش داد.

یکی از منابع نزدیک به این ماجرا به بلومبرگ گفت که شرکت کوین بیس‌‌ امیلی چوی (Emilie Choi)، معاون بخش تجارت و داده‌‌های بین‌‌المللی، را به عنوان مدیر اجرایی ارشد جدید خود تعیین کرده است. چوی – که در شرکت Yahoo کار کرده و همچنین در سرمایه‌‌گذاری‌‌های اولیه Alibaba و تصاحب Flickr نیز دست داشته است – تاکنون بر روی چندین پروژه شراکت و تصاحب در کوین بیس‌‌ کار کرده است.

سابقه کار هیرجی را می‌‌توان تا ۱۵ سازمان مختلف دنبال کرد که در میان آنها می‌‌توان به IBM Canada، ابرشرکت سرمایه‌‌گذاری Andreessen Horowitz، شرکت فناوری اطلاعات Hewlett-Packard و Saxo Bank اشاره کرد.

صرافی کوین بیس‌‌ در ماه‌‌های اخیر چندین مدیر اجرایی خود را از دست داده است. تیم پلاکاس (Tim Plakas)، رئیس سابق بخش معاملات فرابورسی کوین بیس‌‌، به بانک رمز ارزی تاسیس شده توسط مایکل نووگراتز یعنی Galaxy Digital پیوست و همچنین میخائیل موچارافی (Mikheil Moucharrafie) و جف کارت‌‌رایت (Jeff Cartwright)، مدیران پیروی از مقررات، به شرکت فیسبوک ملحق شدند.

همچنین بالاجی سرینیواسان (Balaji Srinivasan)، مدیر ارشد فناوری کوین بیس‌‌، در اوایل ماه مه اعلام کرد که از این شرکت جدا خواهد شد. سرینیواسان در توییت خود اذعان داشت که از کار در این صرافی لذت بسیار برده است و از مدت زمان پیش رو برای “به دست آوردن انرژی خود و همچنین یادگیری نکات بیشتر” استفاده خواهد کرد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.