جایزه ۲۱۶ هزار دلاری برای رقابت در Testnet صرافی بایننس

صرافی بایننس دو پلتفرم آزمایشی (testnet) راه اندازی کرده و از کاربران دعوت کرده تا در یک رقابت تریدینگ برای دریافت ۱۰ هزار سکه بایننس (BNB) شرکت کنند.

0 428

رقابت در Testnet صرافی بایننس : صرافی بزرگ بایننس دو پلتفرم معاملاتی آتی یا فیوچرز به نام‌های Futures A و Futures B در حالت آزمایشی راه اندازی کرده است که به کاربران امکان مشارکت در یک رقابت تریدینگ شبیه سازی شده را خواهد داد. در اطلاعیه این صرافی آمده است که بایننس ۱۰۰۰۰ BNB بعنوان جایزه، معادل ۲۱۶۰۰۰ دلار، در نظر گرفته است. این صرافی به تمام شرکت کنندگان بودجه ای برابر با ۱۰۰۰۰۰ توکن تتر (USDT) در حالت شبیه سازی شده بروی این دو پلتفرم A و B اهدا خواهد کرد و هر شرکت کننده می‌تواند از این مبلغ تنها برای مقاصد آزمایشی استفاده کند.

در این رقابت شرکت کنندگان بر اساس حجم کل معاملات تتر (خرید و فروش) رتبه بندی می‌شوند، ولی معامله شویی یا wash trade ها محاسبه نمی‌شوند. به گفته بایننس، برای دریافت جایزه هر شرکت کننده موظف به حفظ حداقل ۱۰۰۰۰۰ USDT وجه اولیه اهدا شده به آنها تا پایان رقابت‌ها است. همچنین از شرکت کنندگان برای رای دادن به پلتفرم دلخواهشان دعوت خواهد شد و افرادی که به پلتفرم پیروز رای داده باشند ۵۰٪ تخفیف یکماهه در هزینه معاملات بعنوان جایزه دریافت خواهند کرد. شروع این رقابت سوم سپتامبر و پایان آن در هشتم سپتامبر خواهد بود.

چند روز پیش نیز بنیان گذار صرافی بایننس، چانگ‌پنگ ژائو، از راه اندازی معاملات آتی یا فیوچرز در این ماه خبر داده بود. این صرافی همچنین از عرضه اولین سرویس وام رمز ارز خود خبر داده است. کاربران با استفاده از این سرویس می‌توانند از طریق اهدای وام‌هایی بر پایه رمز ارزهای BNB ، تتر و اتریوم کلاسیک درآمد کسب کنند.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.