جامعه بیت کوین ملحق شدن مدیرعامل توییتر به شبکه Lightning را جشن می‌گیرد

جک دورسی (Jack Dorsey) موسس و مدیرعامل توییتر به پروژه جامعه بیت کوین ملحق شده که نشانگر عملکرد دومین لایه پروتکل مقیاس پذیری بیت‌کوین یا همان شبکه Lightning است.

0 84

دورسی که بارها اعتقاد خود را نسبت به اهمیت و تبدیل شدن بیت‌کوین به پول اینترنت ابراز کرده، در حال حاضر تصمیم گرفته که تا با پروژه آزمایشی به نام LN Trust Chain همکاری کند.

براساس مفهوم شعله المپیک (Lightning Torch,(Olympic flame مجموعه‌ای از تراکنش‌هایی است که میان کاربران شبکه Lightning به کمک مشارکت جامعه با هشتگ #LNtrustchain انجام خواهد شد. هرکاربری که این تراکنش را دریافت کند، میزان ۱۰ هزار ساتوشی حدود (۰.۰۳۴ دلار) به آن اضافه کرده و آن را به شخص دیگری که اعتماد دارد، انتقال می‌دهد. تورچ در حال حاضر تنها ۳ میلیون ساتوشی (۹۸ هزار دلار) جمع آوری کرده است.

دورسی که علاوه بر توییتر، بنیان‌گذار برنامه پرداخت Square نیز هست، از طریق توییتی به عنوان یک مشارکت‌کننده از سوی کارآفرین و تحلیل‌گر بیت‌کوین مت ادل (Matt Odell) فوریه نامزد شد.

پس از ارسال توییت از سوی ادل، جک دورسی از سوی بسیاری از چهره شناخته شده جامعه بیت‌کوین مورد ستایش قرار گرفت. آرمین فن (Armin Van) در پاسخ به این توییت گفت: این یکی از تاریخی‌ترین توییت‌ها در مورد جک دورسی خواهد شد.

آزمایش شبکه LN Trust Chain به عنوان روشی برای آگاهی و بررسی تاثیرگذاری آن بود. از زمانی که در شبکه اصلی بیت‌کوین مشهور شد، توسعه‌دهندگان همچنان بر توانایی فنی آن تمرکز کرده‌اند.

در توییت جداگانه‌ای که دورسی منتشر کرد، اعلام کرد که تنها دارایی رمز ارزی او بیت‌کوین است. در مصاحبه‌ای نیز که اخیرا با او شده ادعا کرده که بیت‌کوین به پول اینترنت مبدل خواهد شد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.