تیم توسعه دهندگان اصلی اتریوم به دنبال یک هماهنگ کننده هارد فورک جدید است

توسعه دهندگان اصلی اتریوم (ETH) طی نشست توسعه دهندگان اصلی که در تاریخ ۱ مارس برگزار شد، در مورد نیاز به یک هماهنگ کننده جدید هارد فورک – یا ارتقاء شبکه- صبحت کردند.

0 102

همانطور که کوین تلگراف در ماه فوریه گزارش داد، افری شودن (Afri Schoeden)، مدیر ارائه محصول شرکت زیرساخت اتریوم فناوری‌های پریتی (Parity Technologies)، پس از یک توئیت جنجالی که موجب بروز خشم در رسانه‌های اجتماعی شد، تمام پروژه‌های اتریوم را متوقف کرده است.

این حرکت او منجر به این شد که توسعه دهندگان اصلی اتریوم در روز جمعه در مورد جستجو برای یک کاندیدای جدید برای هماهنگ کننده هارد فورک و تعریف این نقش که شامل یک سری وظایف بود که شودن آنها را به عهده داشت، گفتگو کنند. مدیر ارتباطات بنیاد اتریم، هادسون جیمسون (Hudson Jameso، کاری که هماهنگ کننده هاردفورک باید انجام دهد را در طول نشست توسعه دهندگان تعریف کرد:

از نظر من یک هماهنگ کننده هاردفورک در مورد تاریخ ارائه EIP (پروپوزال‌های بهبود اتریوم) جهت بررسی، تصمیم گیری در مورد EIPها، اجرا و آزمایش، و در نهایت روز اجرای هارفورک تصمیم می‌گیرد

علاوه بر این، جیمسون به این نیز اشاره کرد که چنین هماهنگ کننده‌ای “در این زمینه به صورت خودمختار و خودرای عمل نخواهد کرود”، اما در عوض، بعد از در نظر گرفتن تمام اطلاعات مرتبط، گزینه‌های مختلفی پیشنهاد می‌کند. همچنین، توسعه دهنده اصلی لین رتیگ (Lane Rettig) در طول اعلام کرد که به نظر او توسعه دهندگان اتریوم “می‌خواهند هارد فورک‌های بیشتری انجام دهند” و هماهنگ کننده می‌تواند این امکان را به وجود آورد.

در ۲۸ فوریه، هارد فورک‌هایSt. Petersburg وConstantinople اتریوم هر دو با موفقیت بلاک ۷۲۸۰۰۰۰ را فعال کردند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.