توکن جدید مبتنی بر اتریوم توسط بیت کوین‌ پشتیبانی می‌شود

BitGo که یک Custody کریپتو معتبر است، یک کوین جدید معرفی کرد که مبتنی بر اتریوم است و توسط بیت کوین‌ پشتیبانی می‌شود. طبق ادعای BitGo این کوین جدید از ثبات و ارزش بیت کوین‌ بهره‌مند است و به همین دلیل موجب می‌شود که ارز رمزها در کسب ‌و کارها قابل استفاده باشند.

0 88

بر اساس یک پست وبلاگ رسمی در روز جمعه 26 اکتبر، BitGo که یک شرکت امنیتی بلاک چین و کیف پول کریپتوی آمریکایی است، از توسعه‌ یک کوین‌ مبتنی بر اتریوم (ETH) خبر داد که به صورت 1:1 توسط بیت کوین‌ پیشتیبانی می‌شود.

این اعلامیه می‌گوید که بیت کوین‌ Wrapped، “طیف گسترده‌ای از موارد جدید استفاده‌ی غیر متمرکز از جمله صرافی‌های غیر متمرکز (DEX) را به عنوان وثیقه برای استیبل کوین‌ها و یا وام، برای پرداخت و قراردادهای هوشمند انعطاف پذیر در اکوسیستم اتریوم فراهم می‌کند.”

با توجه به این اعلامیه، پروژه‌های بزرگ غیر متمرکز مانند کایبر نتورک (Kyber Network)، جی‌نوسیس(Gnosis، MakerDAOو غیره، از راه‌اندازی نخستین موارد استفاده‌ی مهم کوین ERC-20 در ژانویه 2019 پشتیبانی خواهند کرد

BitGo با توصیف کوین‌‌های آینده به عنوان « یک تلاش جمعی تحول آفرین»، ادعا می‌کند که این توکن جدید «ثبات و ارزش» ارز رمز اصلی یعنی بیت کوین‌ را با خود به همراه می‌آورد تا ارز رمزها را برای کسب و‌کارها در بلاک چین اتریوم کاربردپذیر کند.

BitGo گفت که این شرکت دارایی جدید دیجیتال با “اثبات کامل ذخیره” را در پی “منافع مهم نهادی” در تبدیل دارایی‌هایب مانند اوراق بهادار، کالاها و املاک و مستغلات به توکن، معرفی کرد.

براساس این بیانیه، هر بیت کوین‌ به عنوان داشبوردی که آدرس‌ها ترازها را نشان می‌دهد به حساب می‌آید و کاربران قادر خواهند بود تا هر بیت کوینی را که در Custody در بلاک چینی که از طریق اتریوم قابل نظارت است نگهداری می‌شود، تایید کنند.

در اوایل ماه سپتامبر، BitGo یک منشور موسسه‌ امانی دولتی در داکوتای جنوبی دریافت کرد تا به یک Custody ارز رمز معتبر تبدیل شود. BitGo به عنوان یک Custody تحت نظارت رگولاتوری مطابق با سیاست‌های “مشتری خود را بشناس” (KYC) و “مقابله با پولشویی” (AML) قرار خواهد گرفت.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.