تولسی گابارد از نمایندگان کنگره و دوستدار رمز ارز ها به طور رسمی کمپین انتخاباتی ریاست جمهوری ایالات متحده را آغاز کرد

با نزدیک‌شدن به انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا، اخبار پیرامون اتفاقات و نامزدهای این انتخابات هم داغ‌تر می‌شود. در این میان، فعالان حوزه‌ی ارزهای رمزنگاری ‌شده به رصد دیدگاه‌های نامزدهای مختلف انتخاباتی نسبت به این صنعت توجه دارند. تولسی گابارد (Tulsi Gabbard) یکی از تازه‌ترین نامزدهای رسمی این انتخابات، فعالیت قابل‌توجهی در حوزه‌ی خرید و فروش رمز ارز داشته است که باعث امیدواری برخی شده است.

0 86

تولسی گابارد (Tulsi Gabbard) از طرفدارن رمز ارزها و نماینده ایالات متحده از هاوایی (Hawaii) در ناحیه‌ دوم کنگره، به طور رسمی کمپین خود را برای انتخابات پیش روی ریاست جمهوری ایالات متحده در سال 2020 میلادی آغاز کرد.

گابارد، دموکراتی که در سال 2016 به نفع سناتور برنی سندرز (Bernie Sanders)، نامزد ریاست جمهوری این حزب، به عنوان معاون رئیس کمیته‌ ملی دموکرات (DNC) استعفا داد، طی مصاحبه‌ای با CNN در اوایل ژانویه، قصد خود برای پیوستن به رقابت ریاست جمهوری 2020 را تأیید کرد.

با آغاز رسمی کمپین گابارد در 2 فوریه، مفسران حوزه‌ کریپتو به سرعت به این موضوع اشاره کردند که این نماینده به تعدادی از سرمایه‌گذاری‌هایش در رمز ارز ها، در کنار شاخص‌های سهام، اظهار داشته است.

پرونده‌های مربوط به کنگره که سال گذشته ثبت شده‌اند، نشان می‌دهد که گابارد آلتکوین‌های اتریوم (ETH) و لایت کوین (LTC) را، با رقم سرمایه‌گذاری بین 1001 دلار تا 15000 دلار، در اوج روند صعودی بازار کریپتو در دسامبر 2017 خریداری کرده است.

تا به حال براساس گزارشات گابارد دو میلیون برای کمپین خود جمع‌آوری کرده است که به طور قابل‌توجهی کمتر از رقیب دموکراتش، الیزابت وارن (Elizabeth Warren)، می‌باشد که اعلام کرده نزدیک به 11 میلیون دلار جمع‌آوری کرده است.

وارن، که به ویژه به عنوان یک شکاک نسبت به رمز ارزها و عرضه‌ اولیه سکه (ICO) شناخته می‌شود، نسبت به نیاز حفاظت از سرمایه‌گذاران خرد در فضای پرنوسان و به طور یکنواخت تنظیم‌نشده، هشدار داده است.

از دیگر امیدهای ریاست جمهوری، مدیر ارشد اجرایی سابق و رئیس استارباکس (Starbucks)، هاوارد شولتز (Howard Schultz) است که به عنوان یک نامزد مستقل رقابت خواهد کرد. شولتز هرچند نسبت به بیت‌کوین (BTC) بی‌اعتنا بوده اما با این حال پیشنهاد کرده است که استارباکس « در موقعیتی منحصر به فرد برای سود بردن » از یک آینده‌ی متمرکز بر مصرف‌کننده‌ی مبتنی بر بلاکچین ارزهای دیجیتال قرار دارد.

در همین حال، برنامه‌نویس و از مشتاقان شناخته‌شده‌ی کریپتو، جان مک‌آفی (John McAfee)، صرفاً با هدف تبلیغ صریح رمز ارزهای بدون مجوز به عنوان بخشی از یک برنامه‌ی آزادی‌خواهانه، شانس خود را برای ریاست جمهوری امتحان می‌کند. پس از مطرح‌شدن ادعای اتهام او از سوی مقامات مالیاتی ایالات متحده، مک‌آفی وعده داد تا کمپین انتخاباتی خود را « در تبعید » از روی یک کشتی در آب‌های بین‌المللی اداره کند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.