توسعه دهنده داده‌‌های بلاکچین‌‌، استارتاپ Spring Labs، با ۱۶ شرکت مشارکت می‌‌کند

استارتاپ بلاکچین‌‌ Spring Labs واقع در ایالات متحده در یک نشریه مطبوعاتی در تاریخ ۱۷ ژانویه اعلام کرد که شانزده شرکت فین‌‌تک قبل از انتشار اسپرینگ پروتکل (Spring Protocol) آن به برنامه‌‌ مشارکتی آن ملحق می‌‌شوند.

0 83

Spring Labs، که سال گذشته ۱۵ میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرده است، با هدف انتشار فناوری ضد تقلب در قالب فناوری به اشتراک گذاری اطلاعات خصوصی همتا به همتا که از بلاکچین‌‌ استفاده می‌‌کند طراحی شده است.

در عین حال، برنامه شرکای صنعتی تاسیس اسپرینگ (Spring Founfing Industry Partners) (SFIP) را تشکیل داده است که یک تلاش تحقیقاتی و متشکل از شرکایی است که با هدف کاهش جعل داده‌‌ها و افزایش امنیت قبل از انتشار عمومی پروتکل پیش می‌‌روند.

در حال حاضر، شانزده وام دهنده فین‌‌تک مصرف کننده و کسب و کار کوچک برای مشارکت در این برنامه قرارداد امضا کرده‌ا‌‌ند.

با توجه به حجم روزافزون تراکنش‌‌های مالی آنلاین، انواع جدیدی از کلاهبرداری مأموریتی و راه حل‌‌های تأیید هویت براساس اشتراک اطلاعات باید توسعه یابند.

نوح برسلو (Noah Breslow)، مدیر عامل یکی از شرکت‌‌های مشارکت کننده به نام واندک کپیتال (OnDeck Capital) در یک نشریه مطبوعاتی در این باره گفت:

ما معتقدیم که تیم Spring Labs زمینه مناسب برای هدایت رهبران صنعت برای ایجاد یک شبکه جدید و نوآورانه را دارد.

اسپرینگ در ماه اکتبر سال جاری با اعلام خبر استخدام گری کوهن (Gary Cohn)، مشاور سابق رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا، دونالد ترامپ، به عنوان یکی از اعضای هیئت مشاوران خود خبرساز شد.

نقش فناوری بلاکچین‌‌ همتا به همتا در امنیت داده‌‌ها اخیرا جزو مشغولیت‌‌های بازیکنان مختلف قرار گرفته و پروژه‌‌هایی مانند “اینترنت مردم” کوین بین (CoinBene) نیز در جریان است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.