تنیسور معروف، سرنا ویلیامز در کوین بیس سرمایه گذاری می‌کند

سرنا ویلیامز، بانوی تنیسور معروف جهان، به تازگی در پستی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرده که از سال ۲۰۱۴ به صورت مخفیانه مشغول سرمایه گذاری در ۳۰ شرکت از جمله صرافی رمز ارز کوین بیس بوده است.

0 82

سرنا ویلیامز، چهره‌ی سرشناس جهانی در رشته‌ی تنیس، روز ۱۷ آوریل در پستی در اینستاگرام خود اعلام کرد که از سال ۲۰۱۴ با راه‌اندازی کسب و کاری به نام سرنا ونچرز به صورت مخفیانه مشغول سرمایه گذاری در ۳۰ شرکت بوده که یکی از آن‌ها صرافی رمز ارز کوین بیس است.

بر اساس اطلاعات موجود در وبسایت رسمی سرنا ونچرز، ارزش کل سبد سرمایه گذاری خانم ویلیامز بیش از ۱۲ میلیارد دلار بوده و تنوع شرکت‌هایی که او در آن‌ها سرمایه گذاری کرده حدود ۶۰ درصد است. در این وبسایت تاکید شده که آن‌ها بر سرمایه گذاری روی شرکت‌هایی تمرکز دارند که در مراحل ابتدایی کار خود هستند.

سرنا ویلیامز برنده‌ی چهار مدال طلای المپیک است و انجمن تنیس زنان، او را در ۸ دسته‌ی مختلف به عنوان رتبه‌ی نخست جهانی برگزیده است. علاوه بر این، در ماه اوت سال گذشته، یک مجله‌ی تجاری تخمین زده بود که خالص دارایی‌های خانم ویلیامز حدود ۱۸۰ میلیون دلار است.

کوین‌تلگراف اوایل هفته گذشته به نقل از رویترز نوشته بود که سرمایه گذاری خطرپذیر در حوزه‌ی استارت‌آپ‌های رمز ارزی و بلاک چینی احتمالا در سال ۲۰۱۹ به رکوردی تاریخی دست خواهد یافت.

علاوه بر این، چندی قبل گزارشی از سوی IDC منتشر شده و مدعی بود که دولت فدرال آمریکا انتظار دارد مصارف بلاک چین را تا سال ۲۰۲۲ به ۱۲۳.۵ میلیون دلار برساند؛ این یعنی رقم مذکور نسبت به ۱۰.۷ میلیون دلار در سال ۲۰۱۷ حدود ۱۰۰۰ درصد رشد خواهد داشت.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.