تلاش لجر (Ledger) برای یافتن راه حلی برای مشکلات بروزرسانی Nano S

شرکت فرانسوی کیف پول سخت افزاری کریپتوکارنسی لجر در تاریخ ۱۴ فوریه یک پست در بلاگ رسمی خود منتشر کرد و برای مشکلات مربوط به آخرین بروزرسانی نرم افزار دائمی خود Nano S Ledger‌‌ خود معذرت خواهی کرد.

0 205

طبق گزارشات صورت گرفته این بروزرسانی ظرفیت ذخیره سازی دستگاه را کاهش داد و شرکت قول داده است که این مشکل را رفع کند.

“این موضوع پیش بینی نشده بود، و ما اشتباه کردیم. ما عذرخواهی می‌‌کنیم و قول می‌‌دهیم که آن را درست کنیم. ” بعضی از کاربران، بروز رسانی نسخه ۱.۵.۵ نرم افزار را به عنوان راهی برای تاخیر برنامه ریزی شده در ارائه Nano S Ledger‌‌ تفسیر کرده‌‌اند.

دلیل این سوء ظن این است که این بروز رسانی کمی پس از اعلامیه لجر در ماه ژانویه که در مورد کیف پول بلوتوثی Nano S Ledger‌‌ آن بود منتشر شد. طبق گزارشات صورت گرفته مزیت اصلی کیف پول جدید نسبت به Nano S ، افزایش ظرفیت حافظه است.

این شرکت ادعا می‌کند که هدف از بروز رسانی، اجرای الگوریتم‌‌های رمزنگاری جدید و “مهمتر از همه، معرفی سری جدیدی از پیشرفت‌‌های امنیتی بحرانی” است.

در این اعلامیه به این موضوع نیز اشاره شده است که تیم شرکت در تلاش است تا ظرفیت ذخیره سازی Nano S را به همان مقداری که پیش از بروزرسانی بود، بازگرداند.

در نهایت، این شرکت در پست وبلاگ خود قول داد که پشتیبانی از Nano S Ledger‌‌ در اپلیکیشن موبایل لجر لایو (Ledger Live) که در اواخر ژانویه راه اندازی شد را اضافه کند.

همانطور که کوین تلگراف در ماه دسامبر سال گذشته گزارش داد، محققان نشان داده‌‌اند که چگونه توانسته‌‌اند کیف پول‌‌های کریپتوی سخت افزاری Trezor One، Nano S Ledger‌‌ و لجر بلو را ا هک کنند. علاوه بر این، روز بعد از این گزارش، لجر ادعا کرد که آسیب پذیری گزارش شده در کیف پول‌‌های سخت افزاری آن خیلی بحرانی نیست.

در ماه نوامبر سال ۲۰۱۸، ترزر، رقیب اصلی لجر، پس از ساخت آنچه که آن را کشفی”تکان دهنده” می‌‌نامید، به کاربران هشدار داد که یک سری بازیگر پست به ساخت و فروش دستگاه‌‌های تقلبی مشغولند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.