تغییرات بنیادی در فعالیت‌های شرکت ConsenSys

شرکت ConsenSys قصد دارد تغییرات بنیادی در فعالیت‌های شرکت ایجاد کند و سیاست‌‌هایی جدیدی را در بازار رمز ارز‌‌ها در پیش بگیرد و به همین دلیل اقداماتی را جهت طراحی استراتژی‌‌های قبلی خود صورت داده است. مدیران اجرایی این شرکت اعلام کرده‌‌اند که قصد دارند مسیر جدید را بازتابی از آموزه‌‌های قبلی و روش‌‌های نوین سازند تا سرمایه‌‌گذاران این شرکت بهترین تجربه ممکن را داشته باشند.

0 82

بر اساس اعلامیه‌‌ای رسمی در تاریخ 6 مه، شرکت بلاکچینی نیویورکی ConsenSys در حال‌‌ ایجاد تغییرات و بازسازی فعالیت‌های مختلف است تا برای به دست آوردن سرمایه گذاری‌‌های جدید به ارزش 200 میلیون دلار، حضور خود در بازار را تقویت ببخشد.

در جنبشی که شاهد خداحافظی یکی از مدیران اجرایی قدیمی این شرکت نیز خواهیم بود، ConsenSys تغییرات بنیادی در فعالیت‌های شرکت ایجاد میکند و فعالیت‌‌های ConsenSys Labs، Tachyon و ConsenSys Ventures را با یکدیگر ادغام خواهد کرد.

بر اساس رسانه خبری The Block در روز دوشنبه، ConsenSys Ventures که در سپتامبر 2017 راه‌‌اندازی شد دیگر تحت مدیریت کاویتا گوپتا نخواهد بود.

جوزف لوبین، موسس ConsenSys، در کنفرانس خبری اذعان داشت،

به منظور ادامه فعالیت‌‌های سرمایه گذاری خود ناچاریم سیستم‌‌ها و فعالیت‌‌های شرکت را مستحکم سازیم تا کارآیی و مدیریت سبد سرمایه گذاری را بهبود ببخشیم و در عین حال بهترین تجربه ممکن را در تمامی چرخه‌‌های عمر شرکت برای موسسین به وجود آوریم.

وی اضافه کرد:

با گسترش و رشد هرچه بیشتر بازار، قصد داریم فعالیت‌‌های سرمایه گذاری خود را دوباره طراحی کنیم تا بازتابی از آموزه‌‌ها و فعالیت‌‌های قبلی را به نمایش بگذاریم

همانطور که کوین‌‌تلگراف گزارش داده است، برنامه این شرکت برای جمع‌‌آوری سرمایه 200 میلیون دلاری با مشکلاتی روبرو شد، چرا که بازار خرسی رمز ارز‌‌ها باعث اخراج تقریبا نصفی از کارکنان این شرکت شد.

گوپتا که از زمان راه‌‌اندازی ConsenSys در آن حضور داشت در نقش مشاور باقی خواهد ماند.

بقیه مدیران اجرایی این شرکت نگاهی مثبت به آینده داشته و امیدوارند که بعضی از ضررهای گذشته در بازار 2019 جبران شوند، به ویژه رگ حیاتی این شرکت که اتریوم است.

ران گرت، یکی از مدیران اجرایی ConsenSys Labs، اظهار داشت، “هم‌‌اکنون در نقطه‌‌ای بسیار هیجان‌‌انگیز حضور داریم؛ سرمایه‌‌گذاران زیادی را از Web 2.0 می‌‌بینیم که اتریوم را انتخاب کرده و می‌‌خواهند با ConsenSys وارد شراکت شوند، چرا که قصد دارند سرمایه گذاری‌‌های آینده خود را شکل دهند.” وی چنین ادامه داد:

ConsenSys متعهد شده است که محدوده‌‌های موجود در سرمایه گذاری‌‌های خطرپذیر را در صنعتی جابجا کند که هنجارهای سرمایه گذاری چندین دهه‌‌ گذشته هنوز هم در آن وجود دارند

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.