تحلیل قیمت اتریوم، خریداران قیمت اتریوم/دلار را بالای ۲۲۳ دلار کنترل می‌کنند

0 105

نکات کلیدی

  • قیمت ETH انقباض پیدا کرده و به بالای مقاومت ۲۳۰ دلار در برابر دلار آمریکا رسیده است.
  • یک خط روند خرسی ( Bearish ) عظیم با حمایت در ۲۲۱ دلار در چارت ساعتی جفت اتریوم/دلار دیده می‌شود (داده‌ها از کراکن).
  • تا زمانی که حمایت ۲۲۱ دلاری و ۲۲۳ دلاری پابرجا باشد، این جفت ممکن است به حرکت به سوی بالا ادامه دهند.

قیمت اتریوم نشانه‌های بولیش در برابر دلار آمریکا و بیت‌کوین نشان می‌دهد. اتریوم/دلار در سطح ۲۳۸ دلاری و ۲۳۶ دلاری با مقاومت روبرو است.

تحلیل قیمت اتریوم

در چند ساعت گذشته، حرکت‌های بولی بالای ۲۲۰ دلار در قیمت اتریوم در برابر دلار آمریکا رخ داده است. اتریوم/دلار بالاتر مبادله شده و سطوح مقاومت ۲۲۶ دلار و ۲۳۰ دلار را شکستند. حتی رشدی به بالای سطح ۲۳۶ دلار مشاهده شده قیمت بالای میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته تثبیت شد. یک قیمت بالا در ۲۳۹٫۳۱ تثبیت شده و سپس قیمت پایین‌تر تصحیح شد. قیمت کمتر از ۲۳٫۶ سطح تریسمنت فیبوناچی آخرین شاخه از قیمت پایین ۲۱۳ دلار تا قیمت بالای ۲۳۹ دلار کاهش یافت.

هرچند، کاهش‌ها توسط سطح ۲۲۴ دلاری و SMA صد ساعته حفاظت شدند. به علاوه، کلوزی (close) زیر ۵۰ درصد سطح تریسمنت فیبوناچی آخرین شاخه از قیمت پایین ۲۱۳ دلار تا قیمت بالای ۲۳۹ دلار وجود نداشت. زیر ۲۲۶ دلار، حمایت کلیدی بعدی در حدود سطح ۲۲۳ دلاری و ۶۱٫۸ سطح تریسمنت فیبوناچی قرار دارد. مهم‌تر از آن، یک خط روند خرسی عظیم با حمایت در ۲۲۱ دلار،‌ چارت ساعتی جفت BCH/دلار دیده می‌شود. تا زمانی که قیمت بالاتر از خط روند قرار دارد، حمایت از آن برای افزایش بیشتر از سطح ۲۳۶ دلار ادامه خواهد یافت. یک وقفه بالای قیمت بالای ۲۳۹ احتمال منجر به صعود به بالای سطح ۲۵۰ دلاری خواهد شد.

تحلیل قیمت اتریوم
قیمت اتریوم

با مشاهده چارت، درمی‌یابیم که قیمت ارسال سیگنال‌های مثبت قیمت بالای حمایت‌های ۲۲۳ دلاری و ۲۲۱ دلاری است. کمتر از آن، قیمت‌ ممکن است دوباره در کوتاه مدت به قیمت پایین ۲۱۳ دلاری بازگردد.

MACD ساعتی: MACD به آرامی در حال حرکت به سوی ناحیه بولی است.

RSI ساعتی: RSI در حال حاضر بالای سطح ۵۰ قرار دارد.

سطح حمایت عمده: ۲۲۱ دلار

سطح مقاومت عمده: ۲۳۶ دلار

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.