بیمه 50 میلیون دلاری کیف پول رمز ارز‌‌ Curv برای محافظت از سرمایه مشتریان

ارائه‌‌دهنده خدمات کیف پول رمز ارز‌‌ Curv اعلام کرده است که به همراهی شرکت Munich Re بیمه‌‌ 50 میلیون دلاری را برای محافظت از سرمایه مشتریان فراهم آورده است تا در صورت بروز هرگونه مشکل از آن برای جبران خسارات و بازگردانی سرمایه مشتریان استفاده کند. گفتنی است که این کیف پول از کلیدهای خصوصی استفاده نمی‌‌کند و به جای آن از پروتکل‌‌های محاسبات چندجانبه برای ایمن کردن تراکنش‌‌ها بهره می‌‌برد.

0 93

بر اساس اعلامیه خبری منتشر شده در روز 10 مه، شرکت اوراق بهادار کیف پول رمز ارز‌‌ Curv با شرکت بیمه Munich Re وارد شراکت شده است تا بیمه‌‌ای 50 میلیون دلاری را برای کاربران خود فراهم آورد.

این بیمه جدید برای مواقعی طراحی شده است که اشخاص بدخواه به سهام Curv یا کاربران دسترسی پیدا کنند. همانطور که در این اعلامیه بیان شد:

“حتی در بدترین سناریوها نیز که سهام هردو شبکه در اختیار افراد دیگر قرار گیرند و تراکنش‌‌ها در خارج از سیاست‌‌های شرکت انجام شوند، بیمه کیف پول رمز ارز‌‌ Curv  به منظور جبران ضررها مورد استفاده قرار خواهد گرفت.”

یکی از ویژگی‌‌های جالب توجه کیف پول Curv این است که آنها از کلیدهای خصوصی استفاده نمی‌‌کنند، که روش معمول دسترسی کاربران به داده‌‌های رمز ارز هستند. آدریان بدنارک، تحلیلگر ارشد امنیتی ارشد در شرکتISE) Independent Security Elevators)، اخیرا به این نتیجه رسید که یک “باند خلافکار بلاک چینی” کوین‌‌های اتریوم زیادی را از طریق سوءاستفاده از کاربران دارای کلیدها‌‌ی خصوصی ضعیف به سرقت برده است. بدنارک کلیدهای خصوصی را به عنوان “شناسه شخصی و رمزعبور” توصیف می‌‌کند.

از سوی دیگر، Curv از پروتکل‌‌های محاسبات چندجانبه (MPC) استفاده می‌‌کند که برای دستیابی به داده‌‌ها به یک ترکیب نام کاربری/رمز عبور متکی نیستند. Curv همچنین یک کیف پول چند کاره را به جای کیف پول‌‌های سرد و داغ مجزا به‌‌ کار می‌‌برد.

همانطور که قبلا نیز توسط کوین‌‌تلگراف گزارش شده است، صرافی رمز ارز‌‌ کوین بیس (Coinbase) اخیرا از بیمه 255 میلیون دلاری دارایی‌‌های خود خبر داد که در صورت ضررهای مالی به هر دلیلی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.