بیت پی (BitPay) از استیبل کوین پکسوس (Paxos) حمایت می‌‌کند

استارت آپ کریپتوکارنسی پکسوس با شرکت پرداخت بیت پی مشارکت می‌‌کند تا این امکان را برای تجار بیت پی فراهم کنند که بتواند از استیبل کوین استاندارد Paxos در تراکنش‌‌های تسویه استفاده کند.

0 92

به نقل از بیانیه‌‌های مطبوعاتی روز سه شنبه اعلام شد که این حرکت کلاینت‌‌های بیت پی را قادر می‌‌سازد تا در عین حفظ “اعتماد و ثبات دلار ایالات متحده”، با استفاده از یک رمز ارز به انجام معاملات بپردازند. کلاینت‌‌های بیت پی در خارج از کشور می‌‌توانند از تراکنش‌‌های تسویه از طریق استیبل کوین سود ببرند.

بیت پی در حال حاضر به تجار اجازه می‌‌دهد که برای پردازش تراکنش‌‌ها از بیت کوین (و حالا بیت کوین کش سابق) استفاده کنند. استفان پیر (Stephen Pair)، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، در بیانیه‌‌ای خاطرنشان کرد که اضافه کردن توکن PAX، امکان تسویه‌‌ تراکنش‌‌های ارزان قیمت را فراهم می‌‌سازد.

دوروتی چانگ (Dorothy Chang)، رئیس بازاریابی و ارتباطات پکسوس به کوین دسک گفت که این شرکت پیش بینی کرده است که معامله کنندگان کریپتو اولین و اصلی‌‌ترین کاربران استیبل کوین هستند.

هرچند این گروه برای شرکت‌‌های پرداخت و بازرگانان – و در نهایت مصرف کنندگان – نیز برای استفاده از این توکن‌‌ها‌‌ برنامه ریزی کرده است.

او افزود:

ما هیجان زده‌‌ایم که PAX در حال حاضر اولین گام را برای استفاده گسترده‌‌تر در خارج از جهان تجارت رمزنگاری برداشته است. با استفاده‌‌ی بیشتر از PAX، تعداد بیشتری از مردم به ارز پایداری که می‌‌توانند برای ذخیره، انجام تجارت و شرکت در اقتصاد جهانی که در زمان واقعی حرکت می‌‌کنند مورد استفاده قرار دهند دسترسی پیدا کنند.

این توکن اولین بار در ماه سپتامبر به عنوان یکی از اولین استیبل کوین‌‌های مورد تایید دپارتمان خدمات مالی نیویورک منتشر شد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.