بیت مکس: ضرر 2.2 میلیون دلاری استخراج کنندگان BSV پس از ایجاد فورک اخیر

براساس توئیت منتشر شده توسط شاخه تحقیقاتی پلتفرم مشتقات رمز ارز بیت مکس (BitMEX)، استخراج کنندگان BSV از زمان ایجاد این سکه در هاردفورک تجزیه کننده بیت کوین کش (BCH)، شاهد ضرر خالص 12 درصدی بوده‎اند. این برآوردها بر اساس تعداد سکه‎های استخراج شده، قیمت فعلی سکه‎ها، و حداقل هزینه‎های برق مورد نیاز برای استخراج، صورت گرفته است.

0 87

براساس توئیت منتشر شده توسط شاخه تحقیقاتی پلتفرم مشتقات رمز ارز بیت مکس (BitMEX) در تاریخ 12 آوریل، استخراج کنندگان بیت کوین SV ضرر چشمگیر 2.2 میلیون دلاری را تجربه کرده‌اند.

گزارش منتشر شده توسط BitMEX Research ادعا می‎کند که استخراج کنندگان BSV از زمان ایجاد این سکه در هاردفورک تجزیه کننده بیت کوین کش (BCH)، شاهد ضرر خالص 12 درصدی بوده‎اند. این برآوردها بر اساس تعداد سکه‎های استخراج شده، قیمت فعلی سکه‎ها، و حداقل هزینه‎های برق مورد نیاز برای استخراج، صورت گرفته است.

این توئیت یادآور شد که این برآورد، از میان هزینه‎های وارده، تنها هزینه برق مورد نیاز برای استخراج را محاسبه کرده است.

BitMEX Research در ماه نوامبر 2018 و با فرارسیدن زمان هارد فورک BCH، ابزاری را برای نظارت بر شبکه بیت کوین (BTC) و بیت کوین کش (BCH) راه‎اندازی کرد. این منبع مطالعاتی با نام Forkmonitor ارائه کننده داده‎هایی‎ست که بیت مکس در توئیت اخیر خود به آن استناد کرده بود.

BitMEX Research همچنین در ماه مارس وبسایتی در رابطه با استانداردهای نود اتریوم (ETH) راه‎اندازی کرد. این وبسایت تحت عنوان NodeStats داده‎هایی را درباره پنج نود متفاوت اتریوم و بروز رسانی‎های آن (هر 5 ثانیه یک بار) نمایش می‏دهد. این وبسایت با همکاری شریک اطلاعاتی BitMEX Ethereum با نام TokenAnalyst راه‎اندازی شده است.

طبق گزارش کوین تلگراف در روز گذشته، چانگ پنگ ژائو، بنیان‎گذار و مدیرعامل صرافی رمز ارز بایننس هشدار داد که درصورت ادامه یافتن رفتارهای فعلی کریگ رایت (Craig Wright) خالق آلتکوین BSV، این سکه را از لیست معاملاتی صرافی بایننس حذف خواهد کرد.

این تصمیم ژائو، به وضوح به جنجال اخیر کریگ رایت مربوط می‎شود. رایت چند روز پیش، در ازای دریافت اطلاعات هویتی کاربر توئیتری که او را به دلیل اظهاراتش (مبنی بر این که ساتوشی ناکاموتوی واقعی‎ست) دروغگو و فریبکار خطاب کرد، مبلغی به عنوان جایزه تعیین کرده بود.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.