بیت‌کوین کش را جدی بگیرید

در این مطلب با آوردن شش دلیل استدلال می‌شود که چرا بیت‌کوین کش یک ارز موفق است و نباید آن را نادیده گرفت.

0 101

بیت‌کوین کش، شوخی نیست:

بیت‌کوین کش  BCH بیشترین توزیع سکه را به خود اختصاص داده است. این موضوع به خاطر روند غلط هسته بیت‌کوین و ناراضی بودن کسب و کارهای بیت‌کوین صورت گرفت.

بیت‌کوین کش با ۰-conf خود یکی از سریعترین تراکنش‌های ارزهای رمزنگاری شده را دارد. ۰-conf حتی از شبکه لایتنینگ هم سریعتر است. از آنجایی که میانگین کارمزد مصرفی فقط ۱۵ دلار است، از ۰-conf می‌توان با اطمینان برای اغلب تراکنش‌های بیت‌کوین کش استفاده کرد.

بیت‌کوین کش همیشه با طراحی بدون شلوغی خود فعالیت می‌کند، حتی زمانی که اولین ارز جهانی شود هم تراکنش‌های بیت‌کوین کش شما همچنان به بلوک بعدی وارد خواهند شد.

به نسبت سطح جهانی، مقیاس‌گذاری روی شبکه بیت‌کوین کش، زمان ۱۰ دقیقه‌ای برای بلوک لازم دارد. تا به حال اثبات شده که مقیاس‌گذاری روی زنجیره تا بلوک‌های ۸ مگابایتی بوده و با قرار دادن محدودیت ساده‌ای، مقیاس‌گذاری روی زنجیره تا بلوک‌های ۳۲ مگابایتی هم افزایش می‌یابد. testnet بیت‌کوین کش، بلوک‌های ۱ گیگابایتی را هم استخراج کرده است که مقیاس‌گذاری روی زنجیره را فراتر از سطوح شبکه ویزا نشان می‌دهد و این تحقیق، مقیاس‌گذاری روی زنجیره را بررسی می‌کند تا از تراکنش روزانه ۱۰ میلیارد انسان پشتیبانی کند.

بیت‌کوین کش اکنون با تاثیر شبکه‌اش، شروع به جذب پذیرش کسب و کارها کرده و می‌خواهد با هجوم کسب و کارها، یک مزیت برای خود کسب کند. می‌توانید انتظار ادامه سلطه بازاری بیت‌کوین کش را همانند سلطه‌ای که قبل از انحراف بیت‌کوین وجود داشت، داشته باشید.

بیت‌کوین کش از سوی اجتماعی پشتیبانی می‌شود که به جای سانسور و حیله، رویا و بخشندگی ارائه می‌کند. بیت‌کوین کش اساس اخلاقی بالایی در سیستم پول الکترونیکی همتا به همتا دارد و این موضوع در کاغذ معرفی کسب و کار آن‌ها هم مشهود است.

BCH برای تبدیل شدن به اولین ارز جهانی طراحی شده است و قطعا یک شوخی نیست.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.