بکت (Bakkt)، نخستین خرید خود را به پایان رساند

بکت، پلتفرم دارایی‌‌های رمز ارزی که جامعه کریپتو مشتاقانه منتظرش بود و توسط اینترنشنال اکسچنج (International Exchange) (ICE) اداره می‌‌شود، نخستین خرید خود به سرانجام رساند. این خبر طی توئیتی توسط شرکت به اشتراک گذاشته شد و به اطلاع عموم رسید.

0 89

این حرکت نشان دهنده نهایی شدن خرید دارایی‌‌ها در روزنتال کالینز گروپ (Rosenthal Collins Group) (RCG) است. در این بیانیه آمده است: “امروز، با نهایی شدن تراکنشمان با روزنتال کالینز گروپ، ورود اعضای جدید تیم به بکت را خوشامد می‌‌گوییم.” بکت گفت بواسطه خرید دارایی‌‌های جدید در این شرکت امیدوار است که:

میراث، فرهنگ و تخصص قابل توجه RCG به ما کمک کند تا زیرساخت‌‌های سازمانی مورد اعتمادی برای دارایی‌‌های دیجیتال بسازیم

در اواسط ماه ژانویه، بکت اعلام کرد که مالک دارایی‌‌های RCG است. در همان زمان، مدیر عامل شرکت، کلی لوئفلر (Kelly Loeffler) توضیح داد که این یعنی شرکت عملیات خود را تا دریافت تاییدیه قانونی از سوی کمیته معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) برای راه اندازی معاملات تحت نظارت در بازارهای رمز ارزی عقب می‌‌اندازد.

لوئفلر این نکته را نیز اضافه کرد که این خرید مدیریت ریسک بکت و عملیات خزانه داری با سیستم‌‌ها و تخصص‌‌ها را گسترش می‌‌دهد و ممکن است به سیاست‌‌های مبارزه با پولشویی (AML) شناخت مشتری (KYC) بکت کمک کند.

ICE – شرکت مادر بورس اوراق بهادار نیویورک و بیش از ۲۰ صرافی بزرگ دیگر – در روز پنج شنبه، ۷ فوریه ۲۰۱۹ میزان درآمد خود سه ماهه چهارم ۲۰۱۸ را اعلام کرد. مدیر مالی ICE، اسکات هیل (Scott Hill) به بکت اشاره کرد و عنوان کرد که سرمایه گذاری شرکت در پلتفرم دارایی‌‌های رمز ارزی، “۲۰ تا ۲۵ میلیون دلار هزینه بر اساس نرخ بهره در سه ماهه اول تولید خواهد کرد.” در ادامه، جف اسپرچر (Jeff Sprecher)، رئیس و مدیرعامل ICE بکت را “عامل موفقیت” این شرکت نامید.

اولین بار ICE در ماه اوت ۲۰۱۸ خبر راه اندازی بکت را منتشر کرد. در اواخر ماه دسامبر، ICE اعلام کرد که براساس روند تأیید CFTC، زمان بندی راه اندازی قرارداد آتی روزانه (Daily Futures Contract) بیت کوین بکت را در اوایل سال ۲۰۱۹ به روز رسانی خواهد کرد.

اخیرا، بکت لیستی از هشت موقعیت شغلی جدید در شرکت را منتشر کرده است که همگی در آتلانتا و نیویورک واقع هستند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.