وارن بافت: سرانجام بد بیت‌کوین

وارن بافت، کارآفرین مشهور در مصاحبه‌ای با CNBC اعلام کرد که آینده‌ی خوبی در انتظار بیت‌کوین نیست و موسسه او در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری نخواهد کرد.

0 141

چهارشنبه، وارن بافت، مدیر اجرایی Berkshire Hathaway گفت که این موسسه هیچ علاقه‌ای به ورود به بازار در حال رشد ارز رمزنگاری‌ شده ندارد.

وارن بافت در مصاحبه با CNBC گفت: “ما هیچ اعتبار دیجیتالی نداریم؛ ما هیچ وقت در اعتبار دیجیتال سرمایه‌گذاری نمی‌کنیم و هرگز نقشی در آن‌ها نخواهیم داشت.”

"وارن بافت" (Warren Buffett)
“وارن بافت” (Warren Buffett)

او در رابطه با تجارت‌های “اختیار معامله‌” که از کاهش قیمت‌ها سود می‌برند اضافه کرد: “اگر من بتوانم یک “اختیار فروش” پنج ساله در هر یک از اعتبارهای دیجیتال بخرم، باید از انجام آن خوشحال باشم اما من هرگز موقعیت فروش در یک چیز بی ارزش را باز نمی‌کنم.”

به گفته‌ی او: “چیزی که در حال وقوع است، قطعاً فرجام بدی خواهد داشت.”

اظهارات بافت، یک روز بعد از این بود که جیمی دایمون، مدیر اجرائی JP Morgan، گفت: “از اینکه قبلا گفته است بیت‌کوین یک کلاهبرداری است، پشیمان است.”

بافت گفت که Berkshire Hathaway روی شناسایی تجارت‌ کالا و سرمایه‌گذاری در آن‌ها متمرکز باقی می‌ماند.

کنگلومرا (conglomerate) چهارشنبه اعلام کرد که با اضافه کردن “گرگوری آبل” (Gregory Abel) و “آجیت جین” (Ajit Jain)، هیئت مدیره‌اش را به ۱۴ نفر افزایش می‌دهد. بافت و “چارلی مانگر” (Charlie Munger)، نایب رئیس Berkshire Hathaway، همچنان، جایگاه خود را در هیئت مدیره خواهند داشت.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.