بنیانگذار Reddit : رکود بازار کریپتو فضا را برای سازندگان واقعی باز کرد

الکسیس اوهانیان (Alexis Ohanian)، یکی از بنیانگذاران Reddit‌‌ و شخصیت معروف کریپتو، ادعا کرد که جنون کریپتو از بین رفته است و فضا برای کسانی خالی مانده است که واقعا کریپتو را باور دارند. اوهانیان طی مصاحبه‌‌ای با یاهو فایننس (Yahoo Finance) در تاریخ ۲۲ فوریه در مورد این موضوع صحبت کرد.

0 90

هنگامی که از اوهانیان پرسیدند که آیا او هنوز به کریپتو اعتقادی قوی دارد یا خیر، وی اذعان کرد که وضعیت فعلی بازار، بدون شک، همچنان زمستان کریپتو در نظر گرفته می‌‌شود و این یعنی قیمت کریپتو افت کرده است.

با این حال، اوهانیان با ذکر سخنان مدیر ارشد شرکت کوین بیس، تأکید کرد که بازار خرسی موجب حذف محتکران شده است و فقط معتقدان واقعی کریپتو باقی مانده‌‌اند تا زیرساخت واقعی کریپتو را بسازند.

اوهانیان توضیح داد که به نظر وی، از بین رفتن جنون کریپتو بلاکچین در واقع چیز خوبی برای توسعه این صنعت است. او گفت:

در حال حاضر، باید دید که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد، اما یک نشانه قوی برای من این است که هنوز برخی از افراد باهوشی که در عرصه فناوری می‌‌شناسم در حال تلاش برای حل این مشکلاتند. این افراد یک سری شرکت بر اساس بلاکچین می‌‌سازند. جنون از بین رفته است. آن اشتیاق شدید از بین رفته است. اما من فکر می‌‌کنم این چیز خوبی است

از اوهانیان در مورد اعلامیه غول بانکداری، JPMorgan Chase نیز سوال شد. اعلامیه جی پی مورگان درباره راه اندازی کوین JPM کریپتوکارنسی خود این کمپانی، یک دارایی مبتنی بر بلاکچین است که انتظار می‌‌رود موجب افزایش کارایی تسویه در عملیات بانکی شود.

اوهانیان در پاسخ به این سوال تاکید کرد که حرکت اخیر جی پی مورگان نشان دهنده این است که نوآوری واقعی در حال وقوع است، زیرا احتکار بی رویه از بین رفته است. اوهانیان، با توجه به اینکه انتشار آینده این سکه چیز خوبی خواهد شد عنوان کرد که جیمی دیمون (Jamie Dimon)، مدیر عامل جی پی مورگان، قبلا بیت کوین کریپتو کارنسی بزرگ (BTC) را کلاهبرداری نامیده است.

به تازگی، دیمون موضع خود نسبت به بیت کوین را روشن کرده و ادعا کرده است که او قصد ندارد علیه بزرگترین کریپتوکارنسی حرف بزند.

الکسیس اوهانیان که متولد سال ۱۹۸۳ است پس از فروش Reddit‌‌ به همراه دومین موسس آن استیو هافمن (Steve Huffman) در سال ۲۰۰۶، به یک مولتی میلیونر ۲۳ ساله تبدیل شد. این سرمایه گذار و کارآفرین اینترنتی یکی از بنیانگذاران شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز Initialized Capital نیز هست.

در ماه جولای ۲۰۱۸، اوهانیان پیش بینی کرد که بیت کوین و آلتکوین برتر، اتریوم (ETH) در سال ۲۰۱۸ به ترتیب ۲۰،۰۰۰ دلار و ۱۵۰۰ دلار خواهند بود. با این حال، طبق گفته کوین مارکت کپ، از جولای ۲۰۱۸، بالاترین قیمت این دو کریپتوکارنسی حداکثر ۷۲۰۰ دلار و ۴۰۰ دلار بوده است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.