بنیانگذار ریپل به پنل IMF که بر روی نوآوری‌‌های فین‌‌تک تمرکز دارد، ملحق می‌‌شود

کریس لارسن، یکی از بنیانگذاران ریپل به عنوان بخشی از پنل IMF در فین‌‌تک با کریستین لاگارد، مدیر مسئول و رئیس سرمایه مالی بین‌‌المللی (IMF)، درباره فناوری مالی صحبت کرده‌‌ است.

0 72

این مباحثه سطح بالا در حضور 20 کارشناس و پیشرو در زمینه فناوری و مالی انجام شده که در بین این افراد، مدیر عامل Circle، جرمی آلیر هم حضور داشته ‌‌است. بحث اصلی بر روی نوآوری‌‌های جدید فنی و کاربردهای آن‌‌ها در زمینه مالی بوده‌‌است.

هیچ جزییاتی در مورد این بحث منتشر نشده‌‌ است.

در گردهمایی فین‌‌تک پاریس در ماه ژانویه، لاگارد درباره نیاز به پذیرش بانک‌‌ها از فناوری‌‌های در حال ظهور صحبت کرد:

به نظر من تفاوت بین سیستم های بانکی در بسیاری از کشورها بین آنهایی که با آمدن فناوری جدید مختل شده‌اند و کسانی که از این تحولات به سلامتی گذر می‌کنند، نخواهد بود. تفاوت بین افرادی خواهد بود که آمدن این فناوری ها را پیش بینی نکرده‌اند و خود را برای پذیرش چنین تحولاتی آماده نمی‌کنند. تفاوت در افرادی خواهد بود که با دستان خودشان اقدام به خودتخریبی می‌زنند.

و من از واژه خودتخریبی با منظور خاصی استفاده می‌‌کنم. شما می‌‌خواهید مدل تجاری خود را تخریب کنید. می‌‌خواهید آن را تغییر دهید. می‌‌خواهید هزینه‌‌هایتان را کاهش دهید. می‌‌خواهید تراکنش‌‌های خود را تسریع کنید و قصد دارید اطمینان خود را بالا ببرید زیرا که بر اساس یک رابطه محکم کار خود را آغاز می‌‌کنید و بانک شما باعث افزایش اطمینان و ارتباط شما با مشتریانتان خواهد بود.

دقیقا همینجا است که من تغییرات را مشاهده می‌‌کنم. اگر به Circle، ریپل و باقی موارد فکر کنید، به فعال بودن و مفید بودن آن‌‌ها پی می‌‌برید.

آخرین گردهمایی بر روی امنیت سایبری و کنترل داده‌‌ها برگزار شد. متن کامل را می‌‌توان در وبسایت IMF مشاهده کرد.

ریپل اخیرا در کوین بیس‌‌ فهرست شده، هرچند برخی آن‌‌ها را متهم به پرداخت پول برای قرار گرفتن در این فهرست می‌‌کنند، زیرا مشخص شد که این توکن یکی از قوانین چارچوب دارایی‌‌های دیجیتالی کوین بیس‌‌ را زیر پا گذاشته است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.