بنیاد NEM طرح بازسازی خود را همزمان با مشکلات مالی منتشر کرد

بنیاد NEM در تاریخ 8 مارس، طرح خود را برای تجدید ساختار مالی و سازمانی منتشر کرد. تجدید ساختار مالی، به طور دقیق شامل تعیین فرآیندها و ساختارها برای یک رویکرد درآمدی مبتنی بر محصول در بنیاد NEM، و تجدید ساختار سازمانی، شامل ایجاد گزارشات سازمانی هفتگی و ماهانه برای کارمندان، و سیستم امتیازدهی برای ارزیابی عملکرد آنان می‎‎گردد.

0 76

بنیاد NEM در تاریخ 8 مارس، طرح خود را برای تجدید ساختار مالی و سازمانی منتشر کرد. این طرح پیش از این در ابتدای سال (زمانی که این مؤسسه بیشتر توکن‎های بومی XEM خود را از دست داده بود) نیز منتشر شده بود.

در تاریخ 20 فوریه این مؤسسه تصمیم گرفت 210 میلیون از ذخایر توکن XEM (معادل 8.7 میلیون دلار) را آزاد کند که از این میزان، 25 میلیون توکن (1.04 میلیون دلار) در ابتدا برای “تعیین فرآیندها و ساختارها برای یک رویکرد درآمدی مبتنی بر محصول در بنیاد NEM” اختصاص یافت. توکن‎های جدید احتمالاً تلاش‎های بنیاد NEM در فوریه‎ی 2020 را حمایت خواهد کرد.

علاوه بر آزادسازی سرمایه، این بنیاد بخش‎های مشخصی از شرکت را نیز ارزیابی خواهد کرد. به نظر می‎رسد بنیاد NEM در اثر برخی فعالیت‎های بخش‎های زائد (مانند مسئولیت‎پذیری اندک در قبال ‎بودجه و بازپرداخت مشکوک سرمایه‎ها) به مشکلات مالی دچار شده است.

بنابر اعلامیه‎ی روز جمعه، بنیاد NEM یک کارگروه ویژه‎ی متحول‎سازی برای کار بر روی اهداف کوتاه مدت از جمله ایجاد گزارشات سازمانی هفتگی و ماهانه برای کارمندان، و سیستم امتیازدهی برای ارزیابی عملکرد آنان، راه‎اندازی خواهد کرد.

درحالی که به نظر می‎رسید بنیاد NEM در ماه ژانویه با احتمال ورشکستگی سنگین مواجه باشد، این اعلامیه نشان داد که توسعه دهندگان SDK (بسته‎ی توسعه‎ی نرم‏افزاری) جدیدی استخدام شده‎اند تا SDKهایی نظیر Python ، PHPوUnity را به SDKهای فعلی شامل Javascript و Java اضافه کنند.

بنیاد NEM در سال 2017، دو سال پس از عرضه‎ی توکن XEM،در سنگاپور تأسیس شد. طبق آن‎چه در وبسایت NEM آمده است، هدف این سازمان، “معرفی، آموزش و ترویج استفاده از پلتفرم مبتنی بر بلاکچین NEM به همه‎ی صنایع و مؤسسات در مقیاس بین‎المللی” است.

طبق داده‎های CoinMarketCap در زمان نگارش خبر، XEM با 1.43 درصد کاهش روزانه، به مبلغ0.0417 دلار معامله شد. ارزش بازار این توکن در حال حاضر بیش از 375 میلیون دلار است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.