بنیاد ویکی مدیا با سرویس پرداخت BitPay برای پذیرش رمز ارز بیت کوین و بیت کوین کش همکاری می‌کند

مطابق خبر رسمی که در مطبوعات منتشر شده است، BitPay سرویس پرداخت کریپتو آمریکایی و بنیاد غیرانتفاعی و خیریه ویکی‌پدیا با نام ویکی‌مدیا (Wikimedia) با یکدیگر در زمینه پذیریش رمز ارزها همکاری می‌کنند.

0 18

بنیاد ویکی‌مدیا قبلا بیت کوین را قبول کرده ، اما هدف از مشارکت جدید با BitPay این است که قادر به دریافت کمک‌های مالی در قالب بیت کوین کش نیز باشد.

سانی سینگ (Sonny Singh) سرپرست ارشد تجاری BitPay ، در مورد مشارکت جدید می‌گوید:

بیت‌کوین و بیت‌‌کوین کش یکی از ارزان‌ترین روش‌های پرداخت موجود است، به طوری که بیشتر پول به جای آن‌که به کارمزد اختصاص داشته باشد به موسسه خیریه خواهد رسید. ویکی‌مدیا آنقدر مفید و با اهمیت است که از سراسر جهان مبالغی برای کمک به این بنیاد ارسال می‌شود.

در ماه نوامبر، سینگ پیش‌بینی کرده بود که با ورود شرکت‌های قدرتمندی همچون Fidelity و ICE بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۱۹ به قیمت ۲۰ هزار دلار خواهد رسید. البته هردو شرکت مذکور تصمیم دارند تا رمز ارز خود را راه‌اندازی کنند.

در ماه سپتامبر نیز سینگ تاکید کرده بود که آلتکوین‌ها هرگز ازبین نخواهند رفت و در این مسیر بیت کوین رهبری را به عهده خواهد داشت.

BitPay گزارش داده که حدود یک میلیارد دلار ظرف یکسال گذشته از طریق رمز ارزها دادوستد شده است. این میزان را باید رکورد جدید در این صنعت دانست.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.