بنیاد اتریوم 5 میلیون دلار برای فناوری Parity هزینه اختصاص می‌‌دهد

بنیاد اتریوم 5 میلیون دلار برای فناوری Parity اختصاص داده است تا از فعالیت‌‌های مرتبط با ساخت شبکه بعدی حمایت کند.

0 67

این سازمان روز دوشنبه اعلام کرد که این کمک هزینه در زمینه مقیاس پذیری، کاربرد و امنیت اتریوم صرف خواهد شد. به ویژه با هدف افزایش کار بر روی کسپر، ارتقاء پروتکل اثبات سهام، و راه‌‌حل مقیاس پذیری به نام sharding، توسعه ابزار، حسابرسی و بهبود زیرساخت ها اختصاص داده شده است.

این بنیاد گفته است که این کمک مالی در چندین مرحله ارائه خواهد شد. همچنین افزوده است که بخش اول در حال حاضر انجام شده است و باقی آن هنگامی که هدف مورد نظر برسد به پایان خواهد رسید. این اهداف تکمیل کار سازگاری eWasm، حمل یک کیف پول سبک برای mainnet و تکمیل دو مرحله اول از پروژه مقیاس پذیری sharding است.

Parity استارت‌‌آپ مرتبط با زیرساخت بلاکچین است که توسط بنیاد سابق اتریوم ایجاد شده است. این استارت‌‌آپ برای مشتریان اتریوم شناخته شده است که ادعا می‌‌کند سریع‌‌ترین و پیشرفته‌‌ترین است. Parity همچنین ابزارهای از قبیل Substrate را توسعه داده است که یک سرویسی است که به کابران اجازه می‌‌دهد تا بلوک‌‌های دلخواه را برای برنامه‌‌های غیرمتمرکز ایجاد کنند.

بنیاد اتریوم در بیانیه خود اظهار داشت که متعهد به تامین مالی تیم‌‌ها و افرادی است که زیرساخت مشترک را در سراسر شبکه دارند. در ماه اکتبر، به تعدادی از تازه‌‌کاران و توسعه‌‌دهندگان بلاکچین نیز تقریبا 3 میلیون دلار پرداخت کرد.

این بنیاد می‌‌گوید:

خوشحال هستیم که اکوسیستم ما با استفاده از منابع خود موجب پشتیبانی فنی از کارهای ارزشمند می‌‌شود. ما این کار را به صورت مسئولانه از طریق کمک هزینه‌‌های اعطایی به پروژه‌‌های بزرگ و کوچک انجام می‌‌دهیم

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.