بلاکچین شرکت دارایی دیجیتال ، رکورد حسابداری وال استریت را می‌‌شکند

شرکت GFT، ارائه‌‌کننده‌ تکنولوژی کسب و کار در سطح جهان، نتایج آزمایش عملکرد پلتفرم شرکت دارایی دیجیتال (DA) را اعلام کرد که نشان می‌‌دهد این پلتفرم می‌‌تواند حجم معاملاتی بیش از 27000 معامله بر ثانیه را در طول دوره‌‌ای ثابت انجام دهد. این نتایج باعث شده که این پلتفرم در صدر جدول حجم معاملاتی سهام ایالات متحده قرار بگیرد.

0 61

شرکت دارایی دیجیتال که در سال 2014 تاسیس شد، ادعا می‌‌کند تنها پلتفرم دفتر کل توزیع شده است که طبق الزامات تولیدی بزرگ‌‌ترین موسسات مالی جهان توسعه پیدا کرده است. GFT ارائه‌‌کننده خدمات IT و نرم‌‌افزاری به صنعت خدمات مالی بین‌‌المللی است.

نتایج آزمایش شواهدی را نشان می‌‌دهد که موانع به کارگیری دفتر ثبت غیرمتمرکز ( DLT )  در سطح شرکتی را می‌‌توان از میان برداشت. بلیس مسترز (Blythe Masters) مدیرعامل دارایی دیجیتال درباره نتایج این‌‌طور گفت:

آزمایش عملکرد GFT، نشان می‌‌دهد که ظرفیت بازده پلتفرم DA می‌‌تواند با نیاز بازارهای بزرگ مطابقت داشته باشد. ما خوشحالیم که یافته‌‌های GFT نشان داده‌‌اند که بالاترین استانداردهای یکپارچگی و حفظ حریم خصوصی باعث قربانی شدن عملکرد خوب نشده‌‌اند. ما درباره پیامدهای خوب این نتایج برای صنعت مالی بسیار خوش‌‌بین هستیم

DA برای تضمین عینی بودن نتایج، به GFT دسترسی پایگاه کد پلتفرم DA و محیط شبه‌‌تولیدی را داد تا یک روز معاملاتی معمولی را برای بازارهای سهام پولی و بازاهای واقعی بر اساس داده‌‌های تاریخی شبیه‌‌سازی کنند. مجموعه‌‌ای از اسناد آزمایشی هم برای تایید بازده ظرفیت 27 هزار معامله بر ثانیه یا 81 هزار به‌‌روزرسانی تراکنش DLT بر ثانیه اجرا شد.

دیوید کالینز (David Collins) رییس بخش آتلانتیک GFT در ابراز نظر خود درباره این کار و امیدواری‌‌هایش درباره آینده GFT گفت:

«هدف GFT تداوم تحریک بازده بخش خدمات مالی است و DLT هم بخشی کلیدی از این راهبرد است. ما معتقدیم که دقت و سخت‌‌گیری در ساخت سناریوی ازمایش در سطح اجرایی باعث به دست آمدن این شواهد شود که پلتفرم DA می‌‌تواند حداکثر میزان معاملاتی که که در بازارهای سهام ایالات متحده می‌‌توان شاهد بود را انجام دهد و با الزامات عملکرد موسسات مالی سطح بالا همخوانی داشته باشد».

طبق گفته کالینز، نتایج آزمایش عملکرد باعث ایجاد فرصت‌‌هایی برای GFT و DA می‌‌شود که هم‌‌اکنون شواهدی دارند که نشان می‌‌دهد پلتفرم DLT می‌‌تواند با سرعت و پیوستگی‌‌ای که موردنیاز شرکت‌‌هاست کار کند. او در ادامه گفت که این امر پتانسیل تسریع به‌‌کارگیری آنچه که او با نام «یک قابلیت کاملا تغییرپذیر» از آن یاد می‌‌کند را در کسب‌‌وکارها خواهد داشت.

تیم GFT در کنفرانس سالانه سیبوس (Sibos) سیدنی که هفته آینده برگزار می‌‌شود، عملکرد این پلتفرم را نشان خواهد داد و توضیح بیشتری درباره نتایج آزمایش خواهد داد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.