بزرگ‌‌ترین بانک‌‌های جهان جنبش بلاکچین را رهبری می‌‌کنند

بلاکچین انقلابی در جهان است و ریپل نت نیز از آن برای ایجاد تحولی در صنعت پرداخت و تولید یک “اینترنت ارزش” استفاده می‌کند. هم‌‌اکنون ریپل‌‌نت (RippleNet) مقام یازدهم از ۱۰۰ بانک برتر جهان از لحاظ میزان مشتری را دارد و همه آن‌‌ها در حال استفاده از این راه‌‌کارهای جدید هستند و این عدد روز به روز در حال افزایش است. در ادامه بیشتر با این شبکه و همکاری بزرگترین بانک‌های دنیا با آن آشنا خواهید شد.

0 80
blockchain and banks
blockchain and banks

آینده همین جاست. بلاکچین دیگر فقط یه کلمه نیست بلکه راهکاری برای ارسال‌‌های مالی بین‌‌المللی است.

هم‌‌اکنون ریپل‌‌نت (RippleNet) مقام یازدهم از ۱۰۰ بانک برتر جهان از لحاظ میزان مشتری را دارد و همه آن‌‌ها در حال استفاده از این راه‌‌کارهای جدید هستند و این عدد روز به روز در حال افزایش است.

حالا این شبکه بیش از ۱۰۰ مشتری دارد و بیش از ۸۰تای آن‌‌ها بانک‌‌هایی در سراسر دنیا هستند. این بانک‌‌ها و موسسات مالی که بلاکچین را به عنوان راه‌‌کاری برای مشکلات خود قبول کرده‌‌اند، در خدمت رسانی به مشتریان موفق‌‌تر خواهند بود.

۱۱ تا از بزرگ‌‌ترین بانک‌‌های جهان عضو ریپل‌‌نت هستند

بلاکچین انقلابی در جهان است و ریپل نت نیز از آن برای ایجاد تحولی در صنعت پرداخت و تولید یک “اینترنت ارزش” استفاده می‌کند.

MUFG، پنجمین بانک بزرگ با دارایی ۲.۶ تریلیون دلار، یکی از اولین مشتریان ریپل‌‌نت بود. شرکت کردیت اگریکول (Credit Agricole) یازدهمین بانک بزرگ‌‌ جهان (و سومین در اروپا) با دارایی ۱.۸۲ تریلیون دلار، نیز قرار است تا پرداخت‌‌های واقعی برای کارمندانش بین فرانسه و سوئیس را انجام دهد. چهار مشتری دیگر ریپل‌‌نت که در ۲۰ بانک برتر جهان هستند عبارت از : بانک آمریکا (Bank of America)، کردیت آگریکول، گروه مالی میزوهو (Mizuho) و سنتاندر (Santander) هستند.

مارکوس تریچر (Marcus treacher) سرپرست برنامه‌‌ریزی ریپل می‌‌گوید که فناوری بلاکچین در حال گسترده شدن است که بزرگ‌‌ترین موسسات مالی جهان نیز از کاربران آن هستند. آن‌‌ها ارزش راه‌‌کارهای ریپل‌نت را فقط در زیادتر شدن مبلغ نهایی خود نمی‌‌بینند، بلکه این شبکه به آن‌‌ها کمک می‌‌کند تا خدمات پیشرفته‌‌تری به مشتریان خود ارائه دهند و سپس ارزش سهام خود را بالا ببرند و کمی پول برای سرمایه‌‌گذاری و کسب و کار بدست بیاورند.

مثال‌های دیگری از بانک‌‌های برتر جهان که عضو ریپل‌‌نت هستند عبارت‌اند از: UBS، RBC، یونی کردیت (UniCredit S.p.A)، استاندارد چارترد (Standard Chartered)، وست‌‌پاک (Westpc) و BMO.

آینده همین حالاست و نمونه آن در شبکه ریپل‌نت موجود است. مشتریان از طریق xCurrent با سرعت باورنکردنی زیادی استفاده می‌‌کنند و تا به حال بیش از نیم میلیارد دلار پول پردازش کرده‌‌اند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.