برنامه مدیریت کریپتو Ledger Live نسخه موبایلی برنامه خود را راه‌اندازی می‌کند

Ledger تولیدکننده کیف‌پول رمز ارزی براساس پست وبلاگی که در ۲۸ ژانویه منتشر شد و این شرکت نیز آن را تایید کرد، تصمیم دارد که برنامه موبایلی برخی از محصولات خود را عرضه کند. این شرکت گزارش می‌دهد که برنامه‌ای که قبلا برای دسکتاپ موجود بوده است، اکنون برای دستگاه‌های اندرویدی و iOS نیز در دسترس است. این برنامه به کاربران کیف‌پول Ledger Nano X اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به کابل از طریق دستگاه تلفن همراه و اتصال بلوتوث از آن کیف‌پول استفاده کنند.

0 87

این قابلیت در ابتدا برای کاربران Nano X عرضه می‌شود و کاربران Nano S و Ledger Blue تنها می‌توانند اطلاعات خود را بررسی کنند. اما در آینده‌ای نزدیک تمامی قابلیت‌ها در اختیار تمامی کاربران قرار خواهد گرفت. اما کاربران Nano S لزوما باید از یک دستگاه اندرویدی برای ارتباط با کیف‌پول خود استفاده کنند.

Nano S کابل بلوتوث ندارد، بنابراین کاربران باید کابل OTG خریداری کنند.

این پست اضافه می‌کند که: “در آینده، کاربران Ledger Nano S (فقط گوشی های هوشمند اندرویدی) قادر خواهند بود با استفاده از یک کابل OTG به کیف‌پول خود متصل شوند. ”

برنامه اشتراک‌گذاری Ledger شباهت‌هایی با برنامه‌های رقیب مانند Trezor’s Bridge دارد، که این شرکت در سال گذشته در کیف‌پول‌های ‌خود قرار داده است. Trezor در حال حاضر بیشتر به استفاده از دسکتاپ متکی است و برنامه Trezor Manager قابلیت‌های محدودی در مقایسه با برنامه Ledger دارد.

تلاش برای ایجاد برنامه‌های تلفن همراه در این زمینه به دلیل میزان استفاده گسترده کاربران از کیف‌پول‌های سخت‌افزاری است. کیف‌پول‌هایی که دارای خطرات امنیتی هستند را به اصطلاح کیف‌پول داغ می‌گویند.

این هفته بایننس بزرگترین صرافی رمز ارزها اولین جزئیات صرافی غیرمتمرکز خود را با نام DEX منتشرکرد که از ویژگی کیف‌پول سخت‌افزاری پشتیبانی می‌کند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.