برنامه‌‌ریزی بیت فاینکس‌‌ برای راه‌‌اندازی استیبل کوین‌‌های USDT بر روی شبکه لایتنینگ

شرکت بیت فاینکس‌‌ در تازه‌‌ترین اعلامیه خود بیان کرد که قصد دارد استیبل کوین‌‌های USDT را بر روی شبکه لایتنینگ راه‌‌اندازی کند. این شرکت همچنین قصد دارد در زمینه توسعه هرچه بیشتر شبکه لایتنینگ با توسعه‌‌دهندگان این فناوری همکاری داشته باشد.

0 81

بر اساس گزارش The Block در روز 31 مه، صرافی رمز ارز بیت فاینکس‌‌ (Bitfinex) قصد دارد استیبل کوین‌‌های USDT متعلق به شرکت خواهر خود یعنی استیبل کوین تتر (Tether) را بر روی شبکه لایتنینگ (Lightning Network) راه‌‌اندازی کند.

بر اساس این گزارش، پائولو آردوینو (Paolo Ardoino)، مدیر ارشد فناوری بیت فاینکس‌‌، در گفتگو با رسانه The Block اذعان داشت که این شرکت قصد دارد در سال جاری استیبل کوین‌‌های USDT را بر روی شبکه لایتنینگ راه‌‌اندازی کند. به منظور انجام این کار، بیت فاینکس‌‌ به پروژه توسعه منبع باز RGB پیوسته است.

بر اساس صفحه GitHub متعلق به RGB، این پروژه “یک اقدام کاملا رایگان، منبع باز، غیر انتفاعی و انجمن‌‌محور است که توسط BHB Network ارتقاء پیدا کرده و به دنبال توسعه استانداردها و معیارهای مناسب جهت عرضه، انتقال و ذخیره دارایی‌‌های غیربیت‌‌کوینی مبتنی بر بیت کوین است.” همچنین The Block به نقل از آردوینو نوشته است که این پروژه “از جالب‌‌ترین اقداماتی است که تاکنون توسط بیت فاینکس‌‌ انجام شده است.”

مدیر فناوری این شرکت همچنین خاطرنشان کرد که بیت فاینکس‌‌ در نظر دارد به توسعه شبکه لایتنینگ کمک کند. یکی از پست‌‌های منتشر شده توسط تتر در آوریل 2017 نشان می‌‌دهد که این شرکت از آن زمان چنین برنامه‌‌ای را برای استیبل کوین خود در سر داشته است.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.