بررسی موضوع تامین مالی جمعی در رویداد چای تلخ

اولین رویداد از سری رویدادهای چای تلخ، با موضوع تأمین مالی جمعی، در روز چهارشنبه ۱۳ شهریور ۹۸ در مرکز نوآوری ایران زمین برگزار شد. این جلسه با معرفی کتاب اصول تأمین مالی جمعی آغاز شد و پس از موردکاوی دو استارت‌آپ ایرانی در این حوزه (همبودگاه و نیک استارتر)، در یک پنل تخصصی به بحث و تبادل نظر در خصوص کراودفاندینگ و چالش‌های آن در ایران پرداخته شد. فینمگ شما را به دیدن گزارش ویدئویی این رویداد دعوت می‌کند.

0 233

مصاحبه فینمگ با سرکار خانم مهرین نظری:

در این مصاحبه اهداف و برنامه‌های نیک استارتر را از زبان خانم نظری، مدیر روابط عمومی نیک استارتر ،جویا شدیم و درباره ارتباط بلاک چین با کسب و کارهای حوزه تأمین مالی از ایشان سوالاتی پرسیدیم. خانم نظری سابقه‌ کاری نسبتا طولانی در فضای استارت‌آپی دارند و با دغدغه‌های مالی و اجتماعی استارت‌آپ‌ها به خوبی آشنا هستند.

مصاحبه فینمگ با جناب آقای قاسم واحدی:

در ادامه رویداد چای تلخ، گفتگویی داشتیم با جناب آقای قاسم واحدی، مترجم کتاب اصول تأمین مالی جمعی. آقای واحدی از مسیر زندگی خود و چگونگی ورود به دنیای فینتک با ما سخن گفت. کتاب «اصول تأمین مالی جمعی»، مسأله کراودفاندینگ را از ابعاد گوناگون بررسی کرده و به چالش‌های پیش روی این حوزه پاسخ می‎گوید.

مصاحبه فینمگ با جناب آقای محمدجعفرنعناکار :

آقای محمدجعفر نعناکار، مدیرکل حقوقی سازمان فناوری اطلاعات، و به نوعی دست راست وزیر جوان هستند! ایشان در مصاحبه با فینمگ از چالش‌های قانونی بلاکچین و رمز ارزها در ایران صحبت کردند و در یک کلام معتقدند: ما ایرانی‎ها فعالیت سیاسی بلدیم، ولی مبارزات مدنی را خیر!

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.