برترین استارتاپ‌های اینشورتک (InsureTech)‌ در جهان

شرکت‌‌های InsureTech‌‌ با استفاده از تکنولوژی بلاکچین اپلیکیشن‌‌های مختلفی برای موبایل طراحی کرده‌اند. در این مقاله دلایل اهمیت این شرکت‌‌ها و شرکت‌‌های برتر با اهداف و نام سران اصلی آن‌‌ها آورده شده است.

1 353

رشد سریع بیمه نیاز به ایجاد فناوری‌‌های مدرن در ساختار بیمه را برای حفظ تعادل با تقاضاهای موجود، دوچندان کرده است. تکنولوژی پیشرفته تقاضاهای زیاد امروز دنیای بیمه را پاسخ می‌‌دهد. مانند پرداخت به ازای شکایات، انعطاف‌‌پذیری در سیاست‌‌، و غیره. اما عملکرد سیستم قانونی در بیشتر شرکت‌‌های بیمه پاسخگوی این نیازها نیست. به نظر می‌‌رسد قوانین جدیدی باید وضع شوند. به دلیل گسترش تکنولوژی‌‌های موبایل و فضای ابری لازم است شرکت‌های بیمه به دستگاه‌‌هایی با رابط کاربری مناسب مجهز شوند تا بتوانند در هر موقعیت و هر زمانی با کاربران و نیازشان روبه‌‌رو شوند. داده‌‌هایی که در موبایل‌‌های شرکت‌های بیمه موجود است در سرور‌‌های ابری ذخیره می‌‌شود و به طور اتوماتیک وارد نرم‌‌افزار می‌‌شود. تکنولوژی‌‌هایی مانند IoT، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برای تضمین انتقال بدون خطای داده بین دو سیستم گسترش یافته است. شرکت‌‌هایی که داده‌‌ها را در سطح جهانی جمع‌‌آوری می‌‌کنند، به سلیقه‌‌ی کاربر و با توجه به قوانین، از تحلیل‌‌گر‌‌های مختلف استفاده می‌‌کند. برای هماهنگی با این تکنولوژی‌‌هایی که صنعت بیمه را عوض کرده‌اند، رهبران مشاغل به دنبال راهکارهای جدید برای کارآیی بهتر سازمان خود هستند. برای کمک به این رهبران یک پنل برای شناسایی و مقایسه‌‌ی مدیرهای ارشد اطلاعاتی، مدیرهای عامل، مدیرهای ارشد تکنولوژی، تحلیل‌‌گران و بورد اپلیکیشن‌‌های موجود در InsureTech‌‌‌‌-ها در نظر گرفته‌ایم. ۲۵ شرکت InsureTech‌‌ برتر در ۲۰۱۸ را در ادامه مشاهده می‌‌کنید.

شرح خدمات مدیر شرکت نام شرکت
یک پلتفرم مدیریتی مبتنی بر ابر برای پردازش شکایت‌‌ها می‌‌سازد

برای شرکت‌‌های بیمه مناسب است.

ارنی بری (Ernie Bray)، مدیر عامل ای سی دی (ACD)
این شرکت اپلیکیشن‌‌هایی با استفاده از هوش مصنوعی و رابط زبان مادری می‌‌سازد تا دانش تحلیلی از داده‌‌های ساختارمند یا غیر ساختارمند به دست آورد. کریشنا کومار (Krishna Kumar)، موسس و مدیر عامل اپ اورکید (App Orchid)
یک تولیدکننده‌‌ی نرم‌‌افزار بیمه‌‌ی اتوماتیک بر مبنای کلود و رهبر سیستم‌‌های مدیریت واسطه‌ها. رید فرنچ (Reid French)، مدیر عامل اپلاید سیستمز (Applied Systems)
یک آژانس بیمه‌‌ی مشاور در موارد مختلف مانند بیمه‌‌ی عمر، سلامت، پزشکی و مستمری سالانه. لین دوهرینگ(Lynn Doehring)، رئیس بریج اینشورنس گروپ (BRIDGE INSURANCE GROUP)
یک محصول مدیریت بیمه‌‌ی بر مبنای کلود، کانکشن

که توسط خدمات مشتریان سطح بالا حمایت می‌‌شود.

مایک زیتلو (Mike Ziethlow)، معمار یو اکس چیسی تکنولوژیز (CHSI Technologies)
تولیدکننده‌‌ی یک نرم‌‌افزار بیمه‌‌ی قابل درک، انعطاف‌‌پذیر و پرسرعت دارای واسطه و شرکت‌‌های بیمه‌‌ی میان‌‌بورسی. آنیل آناداتا (Anil Annadata)، مدیر عامل کد آبجکتس (CodeObjects)
کاهش خطر انتقال از شغل به واسطه، مثل فروشنده یا طرف قرارداد، با دانش تخصصی از گواهی‌‌نامه‌‌های بیمه و دیگر مدارک مورد نیاز مارتین دی. میک (Martin D. Mick)، مدیر عامل داکوتراکس (DOCUTRAX)
دی اکس تی تکنولوژی یک سرویس فناوری اطلاعات گسترده، مستقل و رهبر است که به مشتریان قدرت لازم برای نوآوری در تغییر را می‌‌دهد. مایک لاری (Mike Lawrie)، رییس هیات مدیره، رییس و مدیر عامل دی اکس تی تکنولوژی (DXC Technology)
این شرکت نرم‌‌افزار پیشرفته، خدمات و ظرفیت سلف‌‌سرویس برای بیمه‌‌گذاران و شاکیان آن‌‌ها فراهم می‌‌کند اندی ویلیامز (Andy Williams)، رییس و مدیر عامل اجاستر (edjuster)
فاست مخفف “تکنولوژی ساده با معماری انعطاف‌‌پذیر” است

فاست یک شرکت خصوصی است که در ایسلین نیوجرسی واقع شده است.

فاست بر ارائه خدمات مالی و چالش‌‌های بیمه‌‌ای تمرکز دارد

و با پیشنهاد یک چارچوب تکنولوژی، سرویس مشاور فناوری اطلاعات و نرم‌‌افزار بیمه‌‌ای، سیستم‌‌های قانونی در صنعت بیمه می‌‌سازد.

جان گورمن (John Gorman)، مدیر ارشد عملیاتی و تام فامولارو (Tom Famularo) مدیر عامل فاست (FAST)
قدرت نفوذ تکنولوژی‌‌های جدید، متخصصان صنعت، شرکای تجاری برای شرکت‌‌های بیمه، محصولات مرتبط و شرکت خدماتی. شری هاسکینسون (Sherry Hoskinson)، مدیر عامل جنیس اونیو (Genius Avenue)
ساخت نرم‌‌افزارهای توانگری فروش برای صنعت بیمه و افزایش دوره و تاثیر شرکت‌‌های بیمه برای دریافت سود بیشتر. راسل پیج (Russell Page)، مدیر عامل امپرتزیو (Imprezzio)
ساخت یک اکوسیستم بدون نیاز به کاغذ، کاملا اتوماتیک و دیجیتال برای مدیریت محصول در صنعت بیمه. برایان هاریگان (Brian Harrigan) موسس و مدیر عامل اینشور آی کیو (InsurIQ)
متخصص در ساخت نرم‌‌افزارها و خدمات بیمه‌‌ی حوادث و املاک

ساخت فراگیرترین سیستم‌‌های داده برای استفاده در تبلیغات، مصارف شخصی و شغلی.

کریس گیگلیو (Chris Giglio)، مدیر عامل اینشاریتی (INSURITY)
ساخت تکنولوژی، محصولات و خدامت برای صنعت بیمه حوادث و املاک، عمر، سلامت، مقرری، گروه و محل کار. کتان مهتا (Ketan Mehta)، مدیر عامل و موسس ماجسکو (Majesco)
یک سیستم متخصص در صنعت بیمه که از کاربردهای شغلی صنعت بیمه‌‌ی حوادث و املاک حمایت می‌‌کند. سانجی باردواج (Sanjay Bhardwaj)، نایب رییس اجرایی، مدیر ارشد فروش و بازاریابی ام اف اکس (MFX)
نرم‌‌افزاری ساخته‌‌شده در پلتفرم مبتنی بر کلود پگا که به راحتی نیازهای استراتژیک شغلی مردم را رفع می‌‌کند. آلان ترفلر (Alan Trefler)، موسس و مدیر عامل پگا (PEGA)
یک سرویس فناوری اطلاعات که با ساخت تکنولوژی‌‌های جدید، استعدادها و راهکارهای کارآمد مشتریان را راضی می‌‌کند. ساندیپ ردی وینجاموری (Sandeep Reddy Vinjamuri)، مدیر ریلاینت ویژن (Reliant Vision)
ساخت نرم‌‌افزاری هسته‌‌ای برای خدمات شغلی و یک بسته‌‌ی کاملا دیجیتال برای بیمه‌‌ی املاک، حوادث و مقرری کارکنان رونی الدور (Roni Al-Dor)، رییس و مدیر عامل ساپینس ]ناسداک اند تیست: اسپنس[ (Sapiens [NASDAQ and TASE: SPNS])
این سرویس با طراحی مراحل شغلی خلاقانه به عنوان یک سرویس و مدیر واسطه‌‌های گسترده بیمه‌‌های عمر و مستمری را ساده‌‌تر می‌‌کند، قیمت‌‌ها را کاهش می‌‌دهد و محصولات جدید را به سرعت به بازار بورس وارد می‌‌کند، خدمات میان‌‌بازاری ارائه می‌‌دهد و مشتریان قدیمی را نگه می‌‌دارد. گائوتام تکار (Gautam Thakkar)، مدیر عامل اس ای ۲ (SE2)
دروازه‌‌ی الکترونیک به وسیله‌‌ی موبایل، محیط آنلاین و صدا، برای مشاغل مرتبط با بیمه تراکنش‌‌های پرداختیِ آنی برقرار می‌‌کند. دوک ویلیامز (Duke Williams)، رییس سیمپلی ایزیر پیمنتس (Simply Easier Payments)
تنها شرکت مستقل که صددرصد به مکالمه با مشتری در بنگاه‌‌های اقتصادی می‌‌پردازد. بیش از ۳۵۰ برند جهانی بر ارتباطات هوشمند استوارند تا با ایجاد کانال‌‌های چندگانه با مشتریان ارتباط برقرار می‌‌کنند. علاوه بر این با ساده کردن مراحل، عملیات را تسریع می‌‌بخشند. باب دانفی (Bob Dunfee)، نایب رییس و بازاریاب محصولات اسمارت کامیونیکیشنز (Smart Communications)
این شرکت یک نرم‌‌افزار بازیابی داده‌‌ی مقرون‌‌به‌‌صرفه و آسان به نام جی بیاس (G-BIAS) ارائه می‌‌دهد کن وایمن (Ken Wayman)، رییس Systems Consulting Services, Inc.
این شرکت دلال‌‌ها و مشاوران محصولات، خدمات و اطلاعات مورد نیاز برای کمک به مشتریان و بهبود مشاغلشان ارائه می‌‌دهد. استیسی وایلز (Stacy Viles)، نایب رییس ارشد TFA Benefits
یک تولیدکننده‌‌ی رهبر در تکنولوژی پرداخت شکایت آنی برای سلامت تام ویتر (Tom Witter)، رییس Virtual Benefits Administrator

 

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. علی بیگدل

    سپاس از مقاله خوبتون