با تصویب قانون‌گذاران، استخراج بیت‌کوین به نیویورک می‌رسد

در این خبر به تفصیل خواهید خواند که در ایالت نیویورک  قانون‌گذاران قوانینی را در راستای رسیدن استخراج بیت‌کوین به نیویورک و اطراف آن را انجام داده اند و طبق قانونی که در سه شنبه ۳۰ ژوئن با موفقیت تصویب شد، شرکت خدماتی استخراج ابری کوین‌مینت (coinmint) توانست مجوز استخراج بیت‌کوین را دریافت نماید.

0 101

طبق گزارشی که خبرگزاری محلی WWNYTV در روز پنجشنبه همراه با اسناد دولتی نشان داد، قانون گذاران ایالت نیویورک رای دادند تا ۱۵ مگاوات برق کم هزینه را به شرکت نورت کانتری دیتا سنتر (NCDC) واگذار کنند. هیئت مدیره سازمان برق نیویورک اظهار داشت: این موضوع منوط به توافق تعرفه میان طرفین می‌باشد.

طبق قانونی که در سه شنبه ۳۰ ژوئن با موفقیت تصویب شد، شرکت خدماتی استخراج ابری کوین‌مینت (coinmint) توانست مجوز استخراج بیت‌کوین را دریافت نماید.

این عملیات باید شامل سرمایه‌گذاری ۱۶۵ میلیون دلاری در زیرساخت‌های کوین‌مینت و ایجاد ۱۵۰ شغل برای مردم شهر و مناطق اطراف آن می‌باشد.

قبل از این، استخراج ارزهای دیجیتال در نیویورک امکان‌پذیر نبود و برای اینکار قوانین خاصی وجود نداشت و این کار در واشنگتن انجام می‌شد که برق در آن ارزان ‌بود.

استیون او شاقسی (Steven O’Shaughessy) سرپرست شهر مسینا (messena) به wwwytv گفت: یکی از نکات اصلی بازاریابی ما نیروی برق ارزان و قابل اعتمادی است که در اختیار داریم.

وی همچنین افزود که این تصمیم برای شهر مسینا تصمیمی‌خوب بوده و من فکر می‌کنم که مشاغل مردم در مسینا بسیار فنی می‌باشد. از همین رو ما نیز تصمیم گرفتیم تا در آینده به موضوعات کاری شبیه به این موضوع بیشتر بپردازیم.

همچنین طی گزارشاتی، ‌شرکت تامین کننده انرژی Enel، از فروش انرژی تجدیدپذیر به اپراتورهای استخراج‌کننده ارزهای رمزنگاری شده شرکت انوین (Envain) سرباز زده و مدعی شده است که این کار اقدامی‌غیرقابل تحمل می‌باشد.

کشورهای مختلف جهان نگاه‌های متفاوتی به این مسئله دارند. برای مثال، روسیه قصد دارد تا ظرفیت مازاد شبکه برق خود را به عملیات استخراج اختصاص دهد ولی چین پیام‌هایی در مورد برنامه‌ خروج از این صنعت را منتشر کرده است.

خانم Addie Jenne در مجلس، در مورد طرح‌های نیویورک در این خصوص گفت:

برای این کار نیروی برقی بسیار زیادی باید اختصاص بیابد، اما در عوض آن ۱۵۰ شغل ایجاد می‌شود.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.