بایننس USDC سیرکل را به بازار استیبل کوین‌‌ ترکیبی خود اضافه می‌‌کند

صرافی بایننس، استیبل کوین‌‌USD کوین (USD Coin) سیرکل (Circle) را که قیمت آن با دلار تنظیم می‌‌شود، به عنوان جفت دوم چندین جفت جدید معاملاتی در بازار استیبل کوین‌‌ ترکیبی‌‌اش (USDⓈ) اضافه کرد. بایننس در یک پست رسمی که در تاریخ 14 دسامبر منتشر شد، این موضوع را اعلام کرد.

0 79

USD کوین (USDC) که ابتدا در ماه می توسط سیرکل (Circle)، شرکت تحت پشتیبانی گلدمن ساکس اعلام شد و در ماه سپتامبر منتشر شد، یکی از استیبل کوین‌‌‌‌های جدید است که قیمت آن از لحاظ ذهنی یک رابطه‌‌ی 1: 1 به یک ارز فیات بزرگ دارد.

نوامبر امسال، بایننس که در حال حاضر از نظر حجم معاملات بزرگترین صرافی کریپتو در جهان است، نام بازار تتر (USDT) خود را به بازار USDⓈ ترکیبی تغییر داد تا بتواند از جفت‌‌های تجاری بیشتری پشتیبانی کند. در این جفت‌‌های تجاری، استیبل کوین‌‌‌‌ها به عنوان جفت پایه ارائه می‌‌شوند.

در آخرین توسعه‌‌، شش جفت ارز معاملاتی جدید که USDC در آن‌ها جفت دوم است، اضافه می‌‌شوند: توکن صرافی بومی بایننس کوین ( BNB / USDC)، بیت کوین (BTC / USDC)، اتریوم (ETH / USDC)، ریپل (XRP / USDC) و(EOS  ( EOS / USDC و استلار (XLM / USDC). علاوه بر این، بایننس یک جفت معاملاتی USDC با استیبل کوین‌‌ تتر را نیز اضافه می‌‌کند.

طبق این اعلامیه، این صرافی جفت‌‌های معاملاتی پیشین USDC / BNB و USDC / BTC خود را که تازه از اواسط نوامبر راه اندازی شده بودند، جایگزین کرده و از لیست خارج می‌‌کند.

قبل از بایننس، صرافی بزرگ کریپتوکارنسی ایالات متحده که بایننس نام دارد در ماه اکتبر USDC را به عنوان اولین استیبل کوین‌‌ برای معامله در پلتفرمش ارائه داد.

با انتشار روزافزون استیبل کوین‌‌‌‌هایی که با ارز فیات پشتیبانی می‌‌شوند صرافی‌‌ها بزرگ به معرفی کوین‌‌های جدید اقدام کرده‌‌اند: هم اکی‌‌اکس (OKEx) و هم هوبی (Huobi) اخیرا تصمیم گرفته‌‌اند که یکباره چهار استیبل کوین‌‌ USD را وارد فهرست خود کنند.

در اوایل این هفته، Binance Asset به منظور ارائه اطلاعات بیطرفانه درباره کریپتو و بلاک ‌چین در راستای نوآوری آکادمی بایننس خود که تابستان امسال راه اندازی شد، مجموعه‌‌ای از محتوای آموزشی را که شامل تقریبا 500 مقاله است، راه اندازی کرد.

طبق گفته CoinMarketCap، مبادله در معاملات بیش از 24 ساعت قبل از زمان کنفرانس مطبوعاتی 464،404،519 دلار بوده است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.