بایننس کارت به زودی عرضه می‌شود

چانگ پنگ ژائو مدیر عامل بایننس اخیراً در توییتی به توزیع محدود دبیت کارت‌های رمز ارزی بایننس اشاره کرد. گفته می‌شود این کارت‌ها با دارایی‌های رمز ارز از جمله بیت کوین و BNB سازگاری دارد.

1 92

با توزیع دبیت کارت‌های بایننس (بایننس کارت)، ورود این صرافی به دنیای کارت‌‌های پرداخت سرعت گرفت. پس از ماه‌ها انتظار، برنامه ریزی و آزمایش، بایننس توزیع دبیت کارت‌های خود را در میان مشتریان آغاز کرد.

چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao) مدیر عامل بایننس که با نام مختصر CZ هم شناخته می‌شود در توییت ۲۵ جولای خود در پاسخ به یکی از اعضای انجمن هواداران محصول گفت: «شنیده‌ام ارسال این کارت‌ها به تعدادی محدود از دیروز آغاز شده است».

پیش از این، گزارش‌ها حاکی از شروع عرضه این کارت در اروپا در ماه آگوست بود؛ پس می‌توان این توییت را اینگونه تعبیر کرد که منظور CZ زمان ارسال به مشتریان اروپایی بوده است.

بایننس کارت چیست؟

در آوریل ۲۰۲۰ بایننس یکی از نام‌های بزرگ صنعت رمز ارز ، از طرح خود برای دبیت کارت‌های رمز ارز با نام بایننس کارت (Binance Card) رونمایی کرد. بنا بر گزارش ماه جولای، این شرکت در راستای طرح بایننس کارت خود، اقدام به خرید شرکت Swipe (ارائه دهنده دبیت کارت‌های تجاری رمز ارز) نمود.

در ماه جولای CZ برای اولین بار تست پرداخت این کارت را انجام داد و در توییت ۱۰ جولای خود به عنوان بخشی از تجربه اولیه محصول مطرح ساخت.

همچنین در ۱۴ جولای، صرافی بایننس از برنامه ریزی خود برای عرضه بایننس کارت در بخشی از اروپا در ماه آگوست پرده برداشت. طبق اعلام بایننس، قرار است این کارت‌ها از ۴ دارایی دیجیتالی از جمله بیت کوین و BNB پشتیبانی کند.

توییت اخیر CZ و مجموعه اعلان‌های صرافی بایننس در سال ۲۰۲۰ که سرخط بسیاری از اخبار ماه جولای شده نیز نشان دهنده توسعه بیشتر بایننس کارت است.

منبع: cointelegraph.com

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. […] بایننس کارت به زودی عرضه می‌شود اولین بار در فینمگ – مجله مالی اقتصادی. پدیدار […]