بایننس در طرح توسعه جدید، جفت‌‌های معاملاتی بر پایه ریپل را اضافه می‌‌کند

یک پست وبلاگ در 24 دسامبر تایید کرد که صرافی رمز ارز بایننس معاملات دو جفت تجاری را که از ریپل (XRP) به عنوان ارز پایه استفاده می‌‌کنند، پشتیبانی خواهد کرد.

0 81

جفت‌‌های معاملاتی TRX / XRP (ترون، Tron) و XZC / XRP (زی کش، Zcash) که در یک روز راه اندازی خواهند شد، نشان دهنده‌‌ این هستند که بایننس برای اولین بار از XRP به عنوان ارز پایه استفاده می‌‌کند.

توسعه دهندگان به عنوان بخشی از به روز رسانی، نام بازارهای فعلی اتریوم (ETH) را به ALTS تغییر می‌‌دهند و مدیر عامل بایننس، چانگ‌‌پنگ ژائو (CZ) نیز توضیح می‌‌دهد که عدم وجود فضای رابط کاربر مستلزم این حرکت بود.

CZ در روز یکشنبه در توییتر اعلام کرد که:” ما به زودی دو جفت معاملاتی را اضافه خواهیم کرد که XRP رمز ارز پایه آن‌ها است.”

بایننس با تمرکز شدید روی استیبل کوین‌‌هایی که قیمت آن‌ها با فیات تعیین می‌‌شود، به توسعه عرضه‌‌ توکن خود در سه ماهه چهارم سال ادامه می‌‌دهد. در اوایل ماه جاری، توسعه دهندگان طیف وسیعی از جفت‌‌های معاملاتی را راه اندازی کردند که از دارایی استیبل کوین TrueUSD )TUSD)، که قیمت آن با USD تعیین می‌‌شود، به عنوان ارز پایه استفاده می‌‌کنند.

ژائو با اظهار نظر در مورد سیاست اضافه کردن جفت توکن آتی در فهرست بایننس، گفت دارایی‌‌هایی که توسعه دهندگان به صندوق خیریه بلاکچین بایننس اهدا کرده‌‌اند، مورد توجه بیشتری قرار می‌‌گیرند.

وی افزود: “ما اضافه کردن جفت‌‌های بیشتری برای پروژه‌‌هایی که به خیریه ما اهدا شده‌‌اند را در اولویت قرار می‌‌دهیم، (هرچند (SIC) ما در زمانی که برای افزایش سرمایه خود تلاش می‌‌کردیم هرگز این موضوع مطرح نکرده‌‌ایم).

با انتشار این خبر XRP 20 درصد افزایش پیدا کرد و جفت XRP / USD در زمان انتشار این خبر به بالاترین قیمت خود در یک ماه اخیر، یعنی 44/0 دلار رسید.

در مزان انتشار این اخبار، خود بایننس از لحاظ حجم معاملات تنظیم شده روزانه، که بیش از 2/1 میلیارد دلار معامله در طول 24 ساعت گذشته است، بزرگترین صرافی کریپتو در جهان محسوب می‌‌شود.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.