بایننس برای کلاینت‌‌های سازمانی “حساب‌های فرعی” راه انداری می‌کند

بر اساس گزارش مطبوعاتی که در تاریخ 6 دسامبر با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شد، بزرگترین صرافی‌‌ رمز ارز، بایننس ویژگی جدید حساب‌‌های فرعی برای معامله کنندگان انحصاری و بلند پایه‌‌ سازمانی را ارائه داده است.

0 11

این ویژگی به طرفین اجازه خواهد داد که تا 200 حساب معاملاتی تابعه تحت یک حساب اصلی ایجاد کنند. این حساب “مستر” (master) فقط کنترل حرکت دارایی‌‌ها بین حساب‌‌های فرعی را کنترل می‌‌کند و می‌‌تواند سطوح دسترسی و مجوز‌‌های مختلفی به هریک از آن‌ها اعطا کند. با این وجود، هر حساب فرعی مجموعه‌‌ محدودیت‌‌های API خود را حفظ می‌‌کند تا امکان معاملات ظرفیت بالا را فراهم کند.

با توجه به تفکیک تفاوت‌‌های بین حساب مستر و زیر شاخه‌‌های آن توسط بایننس، حساب مستری قابلیت منحصر به فردی برای مشاهده تمام داده‌‌ها و ترازها، انتقال وجوه بین حساب‌‌ها، کنترل کامل مدیریتی و دسترسی به طیف وسیعی از ابزارهای حسابرسی دارایی را دارد.

اخبار مطبوعاتی منتشر شده جزئیات بیشتری ارائه می‌‌دهد و اشاره می‌‌کند که تابع مدیریت حساب به حساب‌‌های مستر اجازه می‌‌دهد که حساب‌‌های فرعی خود را غیرفعال و فعال کنند.

ویژگی حساب فرعی حساب جدید در دسترسی به کاربران شرکتی و اشخاص دارنده‌‌ی حساب‌‌های VIP سه لایه (یا بالاتر) با محدودیت مواجه است. بایننس توضیح می‌‌دهد که “لایه‌‌های VIP بر یک مبنای کلی محاسبه می‌‌شوند و تخفیف‌‌های مربوطه به همه‌‌ی حساب‌‌های فرعی اعمال خواهد شد.”

این صرافی‌‌ همچنین تاکید کرده است که ویژگی جدید حساب فرعی‌‌اش بواسطه‌‌ “تقسیم بندی” اطلاعات ورودی برای به حداقل رساندن ریسک، از امنیت بالایی برخوردار است.

طبق گزارشی که دیروز منتشر شد، بایننس اخیرا پیش نمایش دوم صرافی‌‌ غیر متمرکز (DEX) خود را منتشر و اعلام کرد که نسخه‌‌ آزمایشی این پلتفرم “به زودی” در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

در زمان انتشار این اخبار، بایننس از لحاظ حجم معاملات روزانه، بزرگترین صرافی‌‌ کریپتو در جهان است و روزانه 798 میلیون دلار معامله در آن انجام می‌‌شود.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.