بایننس برای پلتفرم‎های غیرمتمرکز، پاداش توکن ارائه می‎دهد

صرافی بایننس برای تشویق کاربران به تست پلتفرم صرافی تازه راه‎اندازی شده‎ی (Binance DEX)، و در جهت تسریع آغاز مین‎نت این صرافی، معادل ۱۰۰,۰۰۰ دلار امریکا ، $BNB واقعی به‎عنوان پاداش در نظر گرفته است. این خبر توسط مدیرعامل شرکت بایننس، ژانگ پنگ ژائو ، و همچنین در وبلاگ بایننس با جزئیات بیشتر اعلام شد. همه‎ی کاربرانی که حداقل یک BNB واقعی در حساب بایننس خود دارند، مجاز به شرکت در این رقابت تجاری شبیه‎سازی شده خواهند بود.

0 99

صرافی عمده‎ رمز ارز بایننس برای تست پلتفرم مبادلات غیر متمرکز شرکت، (Binance DEX) پاداشی در نظر گرفته است. این خبر توسط مدیرعامل شرکت بایننس، ژانگ پنگ ژائو در ۲۸ فوریه اعلام شد. او در پست خود که با نام اختصاری CZ منتشر شده است، کاربران را دعوت به تست صرافی تازه راه‎اندازی شده‎ کرده و بدین‎ترتیب کمک می‎کند تا مین‎نت سریعتر شروع شود. متعاقباً کاربران با توکن مخصوص بایننس ، سکه‎ی بایننس (BNB) پاداش خواهندگرفت. ژائو نوشت:

برای آزمایش [email protected] ما تقریباً معادل ۱۰۰,۰۰۰ دلار امریکا $BNB واقعی، به عنوان پاداش رقابت تجاری تست‎نت پرداخت خواهیم کرد. به این فرایند جالب ملحق شوید و در راه‎اندازی سریعتر مین‎نت به ما کمک کنید

بایننس نیز در یک پست وبلاگی جداگانه شرح مفصلی از رقابت تجاری شبیه‎سازی شده‎ی Binance DEX که از تاریخ ۷مارس تا ۲۱ مارس ۲۰۱۹ برگزار می‎شود، ارائه کرد:

همه‎ی کاربرانی که حداقل یک BNB واقعی در حساب بایننس خود دارند، واجد شرایط شرکت در این رقابت تجاری شبیه‎سازی شده‎ی Binance DEX خواهند بود. هر حسابBinance.com مجاز به ثبت حداکثر ۲۰ آدرس زنجیره‎ی بایننس و دریافت ۲۰۰ توکن BNB تست‎نت مجازی به ازای هر آدرس، به‎عنوان سرمایه‎ی اولیه پیش از شروع رقابت تجاری شبیه‎سازی شده‎ی Binance DEX خواهد بود.

DEX یک صرافی مبتنی بر بلاکچین و سیستم توزیع شده‎ی همتا به همتا (P2P) است که راه‎اندازی تست‎نت آن در تاریخ ۲۰ فوریه اعلام شد. این‎گونه که اعلام شده، Binance DEX از طریق کیف پول های امنیتی نرم‎افزاری و سخت‎افزاری غیرمتمرکز، پشتیبانی می‎شود. کیف پول ایمن بایننس نیز از طریق کیف پول Ledger Nano S و کیف پول‎های سازگار دیگری که در آینده اضافه خواهند شد، با Binance DEX ، ادغام می‎شود.

طبق داده‎های CoinMarketCap ، در طول ۲۴ ساعت گذشته سکه‎ی BNB ، ۱۱ درصد رشد قیمت داشته و در زمان انتشار این خبر در حدود $۱۱.۴۵ معامله می‎شود.

دیروز صرافی رمز ‎ارز کراکن، پاداشی به مبلغ ۱۰۰,۰۰۰ دلار فیات یا رمز ارز، به عنوان انعامی برای کشف دارایی‎های از دست رفته‎ی صرافی کانادایی رمزارز QuadrigaCX ارسال کرد. در این بیانیه کراکن تأکید کرد که همه‎ی مدارک موجود در این زمینه، برای مقامات قضایی مرتبط ارسال خواهد شد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.