بایننس امکان معاملات OTC را مانند دیگر صرافی‌های بزرگ اضافه کرد

بنابر یک پست وبلاگی ، بایننس که رتبه اول صرافی‌های رمز ارزها را در اختیار دارد، برای انجام تراکنش‌های بزرگ‌تر امکان معاملات بدون نظارت را برای کاربران خود ایجاد کرده است. ابزار جدید، که به عنوان داد و ستد خارج از نظارت شناخته می‌شود، خدماتی را برای کاربرانی که حداقل بیست بیت‌کوین (۷۱ هزار دلار) دارند، ارائه می‌دهد.

0 90

مطابق پستی رسمی که از سوی این صرافی منتشر شده است: “قابلیت OTC به کاربران بایننس امکان داد و ستد مبالغ بزرگ ارزهای رمزنگاری شده در فهرست صرافی را می‌‌دهد “.

این اقدام موجب می‌شود تا بایننس را آخرین صرافی رمز ارزی بدانیم که چنین قابلیتی را به کاربران ارائه می‌کند. هفته گذشته نیز صرافی Bittrex این قابلیت را اضافه کرد.

در عین حال، در ماه دسامبر یک شرکت مالی کرپتو به نام Circle قابلیت داد و ستد OTC را که پرداخت‌های حدود ۲۴ میلیارد دلاری را اداره می‌کند، رونمایی کرد.

در آن زمان اخبار و تحقیقات مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده Diar بیشتر مورد متوجه بود و تعداد بیشتری از سرمایه‌‌گذاران بزرگ از روش OTC نسبت به روش‌های داد و ستد سنتی حمایت می‌کردند.

روش OTC می‌تواند صحنه نبرد جدیدی برای بازیکنان این صنعت باشد که توانسته نظر بسیاری از صندوق‌های سرمایه‌گذاری را به خود جلب کند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.