بایت کوین تاریخ انتشار هاردفورک خود را اعلام کرد

هاردفورک جدیدی برای بایت کوین در راه است، تیم بایت کوین خبر داد که به زودی هاردفورکی برای این شبکه رخ خواهد داد که جزییات این خبر را می‌توانید در این مطلب بخوانید.

0 199

تاریخ انتشار: ۱  جولای ۲۰۱۸

تاریخ اعتبار: ۳۱ آگوست ۲۰۱۸

بایت کوین تاریخ انتشار هاردفورک خود را اعلام کرد
بایت‌کوین تاریخ انتشار هاردفورک خود را اعلام کرد

تیم بایت‌کوین در پستی که روی وبلاگ خود منتشر کردند، درمورد علت تاخیر در انتشار هاردفورک توضیحاتی ارائه دادند. این تیم به منظور اجتناب از تکرار مشکل پیش آمده در تاریخ ۸ تا ۱۰ ماه می، در این مدت به تقویت سیستم خود مشغول بوده‌اند.

طبق گفته این تیم، تست‌نت (Testnet) آن‌ها در تاریخ ۱۷ آگوست، برای آنالیز کاربران منتشر خواهد شد. این تست‌نت به کاربران، شرکت‌ها و کسب و کارها که قصد دارند از کد بایت‌کوین برای هر هدفی استفاده کنند، این امکان را می‌دهد تا کد جدید بایت‌کوین را اجرا کرده و تراکنش‌های آزمایشی انجام دهند تا بتوانند خود را برای انتشار هارد فورک اصلی آماده کنند.

تاریخ انتشار هاردفورک به ۳۱ آگوست تغییر کرده است. این گروه جزییات کامل مربوط به ویژگی‌ها و کارکردهای این هاردفورک را منتشر خواهند کرد و طبق گفته آن‌ها، این فورک شامل فضای جدیدی در سیستم کارمزد خواهد بود.

مهم‌ترین خبر برای کسانی که بایت‌کوین را دنبال می‌کنند، این است که این هاردفورک شامل کوین‌های جدید نخواهد بود. کاربران باید کیف‌ پول‌های خود را پس از انتشار نسخه جدید، بروزرسانی کنند. این نسخه از تکرار مشکلات قبلی جلوگیری کرده و سیستم را سالم و قدرتمند نگه خواهد داشت.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.