بانک Galaxy Digital: بازگشت قیمت‌‌های فعلی می‌‌تواند به اتفاق بزرگتری ختم شود

در میان واکنش‌‌های فعلی بازار کریپتو، بانک سرمایه گذاری کریپتو Galaxy Digital روز 20 دسامبر در یادداشتی به مشتریان خود این نکته را یادآور شد که اوج گرفتن‌‌های کوچک قیمت مانند چیزی که در حال حاضر شاهد آن هستیم در واقع می‌‌تواند “آغازگر یک بازگشت واقعی باشد”.

0 84

بازارهای کریپتو در حال تجربه‌‌ی پنجمین روز بازگشت قیمت‌‌ها هستند و بیت کوین (BTC) برای اولین بار از سوم دسامبر باز هم قیمتی بیشتر از 4,000 دلار دارد. مایک نووگراتز به مشتریان Galaxy Digital گفته است که بازارهای کریپتو ممکن است بیش از قبل ارزش واقعی خود را به دست آورند.

در یادداشتی با عنوان “چرا این افزایش قیمت می‌‌تواند بیش از آن چیزی که فکر می‌‌کنید طول بکشد”، Galaxy Digital نتیجه‌‌گیری کرد که بازگشت‌‌ قیمت‌‌های اخیر کریپتو “برای مدت بیشتری طول خواهد کشید” و سرمایه‌‌گذاری بیشتر بازیگران سازمانی در این بازارها را یادآور شد. طبق این یادداشت:

“افزایش قیمت‌‌های کوتاه‌‌مدت دقیقا قبل از دوره‌‌های صعودی واقعی رخ می‌‌دهند. چنین چیزی می‌‌تواند بازار “خرید سهام کم‌‌قیمت” را دوباره پایدار کند و در عین حال در انتظار سرمایه گذاری‌‌های آینده خواهیم بود تا ثبات بیشتری به دست آید”.

این یادداشت به طور ویژه دو رویداد خاص در صنعت کریپتو را ذکر می‌‌کند – طرح‌‌های کاستدی Fidelity و همچنین خدمات تجاری و دارایی‌‌های دیجیتالی Bakkt.

اکتبر 2018، شرکت سرمایه گذاری Fidelity واقع در آمریکا راه‌‌اندازی یک سرویس معامله را اعلام کرد که سرمایه‌‌گذاران سازمانی را هدف قرار داده است. پلتفرم دارایی‌‌های دیجیتالی Bakkt، که توسط ICE (صرافی بین‌‌قاره‌‌ای) تاسیس شده است، 23 صرافی جهانی مانند NYSE را اداره می‌‌کند و اخیرا برنامه‌‌ی خود را برای شروع کار در ژانویه‌‌ی 2019 اعلام کرده است.

مایک نوورگراتز، موسس Galaxy Digital، اخیرا خوشبینی خود در مورد بیت کوین را روشن ساخت و اذعان کرد که انتظار سقوط بیشتر قیمت بیت کوین را نداشت.

قبل از این، Cointelegraph گزارش داده بود که Galaxy Digital حدود 136 میلیون دلار را در نه‌‌ ماه اول سال 2018 از دست داده است، که به دلیل کاهش بسیار زیاد قیمت رمز ارزها بود؛ امسال قیمت بیت کوین حدود 80 درصد سقوط کرد، بعد از اینکه در دسامبر 2017 به بالاترین حد خود یعنی 20,000 دلار رسیده بود.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.