بانک کانادایی یک صندوق سپرده‌ محرمانه برای کریپتوکارنسی راه‌اندازی می‌کند

در مطبوعات منتشر شده در تاریخ ۸ نوامبر، یک شرکت تابعه‌ موسسه مالی کانادایی VersaBank تایید کرد که تست بتای یک “انبار دیجیتال” برای ذخیره سازی کریپتوکارنسی را به پایان رسانده است.

0 90

هدف ورسا والت (Versa Vault)، که در ماه فوریه اعلامیه‌ای در مورد “صندوق سپرده‌ امن دیجیتال” منتشر کرد، جذب صرافی‌های کریپتو و وجوه به عنوان مشتریانی برای ابزار جدید است.

این محصول امکان ذخیره سازی کریپتوکارنسی در سرورهای موجود در سراسر جهان را فراهم می‌کند؛ ماهیت صندوق سپرده به این نکته تکیه دارد که خود بانک نه می‌تواند از صندوق‌های دیجیتال به صورت ناشیانه استفاده کند و نه محتوای آنها را می‌داند،.

“دیوید تیلور (David Taylor)‌ رئیس و مدیر عامل شرکت VersaBank و ورسا والت در بیانیه‌ مطبوعاتی اظهار داشت:” درحالیکه بسیاری از شرکت‌ها ایده‌ها و برنامه‌هایی برای صندوق امن دیجیتال در نظر دارند، ما آن را طراحی کرده‌ایم و ساخته‌ایم و در حال حاضر اولین سرویسش را تجاری سازی می‌کنیم. او در ادامه اضافه کرد:

ورسا والت در حال حاضر شروع به ارائه خدمات به صرافی‌های کریپتوکارنسی و صندوق‌های سرمایه گذاری کریپتوکارنسی کرده است

این اقدام موجب می‌شود که VersaBank نسبتا ناشناخته در همان مسیری قرار بگیرد که چندین سازمان در اروپا در آن مسیر حرکت می‌کنند.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، بانک فریک (Frick) لیختن اشتاین، در اوایل سال جاری، ذخیره سازی سرد صندوق‌های کریپتو را به عنوان بخشی از پیشنهاد داخلی‌اش منتشر کرد، در حالی که موسسه یونیون بانک (Union Bank) در ماه آگوست اعلام کرد که مسیر خود را به گونه‌ای تغییر می‌دهد که کاملا روی کریپتو وبلاک چین متمرکز شود.

مقادیر سنگین ذخیره‌ کریپتوکارنسی هنوز هم در داخل این صنعت قرار دارد و موسسات از خدماتی مانند ذخیره‌ فیزیکی زاپو ( Xapo)‌ در خزانه سوئیس استفاده می‌کنند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.