بازآفرینی برند لیسک به وسیله شرکت طراحی Taikonauten

لیسک به دنبال همکاری با نهاد طراحی تایکونایتن است تا از این طریق تجربه کاربری و پذیرش پلتفرم خود را افزایش دهد. این همکاری لیسک را قادر می‌سازد تا استعدادهای خلاق تیم تایکونایتن را به کار گیرد و جنبه‌های حیاتی اکوسیستم خود را بار دیگر طراحی کند.

0 100
lisk
lisk

بنیاد لیسک همکاری خود با نهاد طراحی ممتاز، تایکونایتن (Taikonauten) را اعلام کرد. هدف آن‌ها بازآفرینی برند اکوسیستم برای تقویت بهتر تجربه‌ی کاربری و افزایش پذیرش کاربری می‌باشد. علاوه بر انتشار نسخه سریع و بهبودیافته (0.6.0 و 0.7.0)، این موضوع پیشرفت قابل توجهی را در پروژه لیسک نشان می‌دهد.

به باور لیسک هویت شرکت به اندازه‌ی توسعه و تولید محصولی که در آن صورت می‌گیرد حائز اهمیت است. این یکی از اولین مراحل در شناخته شدن فضای بلاکچین یا اینترنت به عنوان یک اصل کلی می‌باشد. این پلتفرم به دنبال آگاهی از آشفتگی لوگوی اصلی خود، به دنبال تغییر آن است.

این همکاری آن‌ها را قادر می‌سازد تا استعدادهای خلاق تیم تایکونایتن را به کار بگیرند و جنبه های حیاتی اکوسیستم خود را بار دیگر طراحی کنند. این جنبه‌ها شامل وبسایت، مرورگر بلاکچین و رابط کاربری سیستم می‌شود. تایکونایتن همچنین طراحی شرکتی لیسک را دوباره اجرا می‌کند و یک لوگو و موارد رسانه‌ای جدید خواهد ساخت. این همکاری بخشی از فاز پیشرفت لیسک است که علاوه بر ساخت یک سیستم هسته‌ای زیباتر، یک SDK لیسک بهتر و ویژگی‌های کاربردی بیشتر، تمرکز بیشتری بر امنیت آن‌ها خواهد داشت.

این همکاری به پروژه لیسک کمک می‌کند تا به صورت موثرتری با اهداف پلتفرم در ارتباط باشد. این موضوع تجربه‌ی کاربری سیستم لیسک را به سطح جدیدی خواهد رساند که تا به حال در فضای بلاکچین دیده نشده است. نهایتا این اتفاق، قدم اول برای پذیرش کاربران و متحد کردن کل اکوسیستم ما خواهد بود.

مدیر موسس لیسک، مکس کوردک اظهار داشت:

“تا به امروز، لیسک روی منابعش در توسعه پیش زمینه ها تمرکز کرده است. ما بهینه سازی ها، ثبات و به روز رسانی‌های امنیتی متعددی را منتشر کرده‌ایم تا پیشرفت قابل توجه پلتفرم را بازگو کنیم. در حال حاضر تمرکز ما بر روی تغییرات قابل مشاهده در اکوسیستم فعلی مان است.”

با به کارگیری تایکونایتن، لیسک یک نهاد طراحی خارق‌العاده را در کنار خود خواهد داشت که به برندسازی جدید انقلابی برای اکوسیستم لیسک کمک خواهد کرد. نبوغ آن‌ها همه را در منطقه برلین خلع سلاح می‌کند. این موضوع سبب می‌شود تمام افراد تبدیل به گزینه‌های جذابی برای لیسک شوند. بعد از صحبت‌های خلاقانه با اعضای تیم آن‌ها، اشتیاق لیسک برای همکاری با آنها چندین برابر شد.

مایک فالدیک، موسس و مدیر اجرایی تایکونایتن گفت:

“رویای ما و لیسک، افزایش نگاه‌ها به این پلتفرم بسیار مهم است. ما می‌خواهیم نیاز کاربران را در قلب اهداف خود قرار دهیم و لیسک را برای کاربران معمولی اینترنت هم، قابل دسترسی کنیم.”

لیسک همراه با نهاد طراحی از مارس تا آگوست 2017 فعالیت خواهد کرد. مراحل متعددی در کار با آن‌ها وجود دارد که با بخش استراتژی آغاز می شود؛ استراتژی اینکه چگونه پلتفرم لیسک می‌خواهد با هویت خود رو به جلو حرکت کند. زمانی که هویت شرکت طراحی و ایجاد شد، نهاد طراحی مفاهیم طراحی پیچیده، چارچوب‌ها و سناریوهایی را برای لیسک ارائه خواهد کرد تا به آن‌ها در تحقق رویاهایشان کمک کند. زمانی که مفاهیم طراحی نهایی آماده شدند، کد نهایی به وسیله سازندگان داخلی lightcurve کامل خواهد شد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.