ایردراپ‌ توکن بیت تورنت ( BTT ) برای دارندگان ترون ( TRX )

ایردراپ (airdrop) فرآیندی است که طی آن به سبب رویدادهای مختلف یا صرفاً با اهداف بازاریابی و جلب توجه بیشتر صاحبان، مقداری توکن رایگان به آن‌ها داده می‌شود. حالا بنیاد بیت‌تورنت جزئیات تازه‌ای را از برنامه‌ی زمان‌بندی ایردراپ بیت تورنت ( BTT ) برای دارندگان ترون ( TRX ) در شش سال آینده منتشر کرده است.

0 653

در ۱۱ فوریه‌ سال ۲۰۱۹ میلادی، بنیاد بیت تورنت اولین ایردراپ (airdrop) توکن بیت تورنت (BTT) به دارندگان ترون (TRX) را کلید خواهد زد. یک تصویر از لحظه‌ای که ارتفاع بلاک (block height) ترون به ۶.۶ میلیون می‌رسد، گرفته خواهد شد. براساس این تصویر لحظه‌ای، بنیاد بیت‌تورنت اولین ایردراپ ۱۰,۸۹۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن بیت تورنت (BTT) را آغاز خواهد کرد که متناظر با ۱.۱ درصد از کل عرضه‌ی در گردش این توکن است.

طی ۱۰ ماه بعدی که به دنبال این ایردراپ اولیه می‌آیند، ۱۱,۸۸۰,۰۰۰,۰۰۰ بیت‌تورنت (BTT) به صاحبان TRX ارائه خواهد شد که متناظر با ۱.۲ درصد کل عرضه است. در سال ۲۰۲۰، بنیاد بیت‌تورنت ایردراپ ۱۲,۸۷۰,۰۰۰,۰۰۰ بیت‌تورنت (BTT) را خواهد داشت که متناظر با ۱.۳% کل عرضه‌ی در گردش است و طی شش سال آینده، درصد ایردراپ به اندازه‌ی ۰.۱ درصد در هر سال افزایش خواهد داشت و به ۱.۷% در سال ۲۰۲۵ میلادی می‌رسد.

به عنوان پاداشی برای دارندگان طولانی مدت ترون (TRX)، بنیاد بیت تورنت همچنین در نظر دارد تا یک ایردراپ دیگر به ارزش ۹۹,۹۹۰,۰۰۰,۰۰۰ بیت تورنت ( BTT ) را طی رویدادهای آنلاین و آفلاین داشته باشد که متناظر با ۱۰.۱% کل عرضه‌ی در گردش می‌باشد.

اگر شما صاحب TRX هستید، واجد شرایط استفاده از ایردراپ‌های BTT می‌باشید. تمامی کیف پول‌های رسمی که بر شبکه‌ی ترون گسترده شده‌اند و حامل TRX هستند، برای استفاده از ایردراپ‌های BTT بسته به میزان دارایی‌شان واجد شرایط هستند. هیچ میزان حداقلی از TRX به منظور استفاده از ایردراپ‌های BTT در نظر گرفته نشده است.

ایردراپ‌ها به طور خودکار میان دارندگان ترون (TRX) توزیع خواهند شد، صرف نظر از اینکه آیا TRXها رشدی داشته‌اند یا ثابت ماندند. صرافی هایی که از ایردراپ‌ها پشتیبانی می‌کنند، بر روی وبسایت رسمی بیت‌تورنت ( BTT ) و همچنین حساب‌های رسمی بیت تورنت در توییتر و وبلاگ آن اعلام خواهند شد.

زمان‌بندی ایردراپ بیت ‌تورنت ( BTT ) :

  • ۱۱ فوریه ۲۰۱۹

ایردراپ اولیه ۱۰,۸۹۰,۰۰۰,۰۰۰ بیت تورنت ( BTT )

  • ۱۱ مارس ۲۰۱۹ تا ۱۱ فوریه‌ی ۲۰۲۰

میزانی از BTT که در یازدهم هر ماه ایردراپ می‌شود: ۹۹۰,۰۰۰,۰۰۰

  • ۱۱ مارس ۲۰۲۰ تا ۱۱ فوریه‌ی ۲۰۲۱

میزانی از BTT که در یازدهم هر ماه ایردراپ می‌شود: ۱,۰۷۲,۵۰۰,۰۰۰

  • ۱۱ مارس ۲۰۲۱ تا ۱۱ فوریه‌ی ۲۰۲۲

میزانی از BTT که در یازدهم هر ماه ایردراپ می‌شود: ۱,۱۵۵,۰۰۰,۰۰۰

  • ۱۱ مارس ۲۰۲۲ تا ۱۱ فوریه‌ی ۲۰۲۳

میزانی از BTT که در یازدهم هر ماه ایردراپ می‌شود: ۱,۲۳۷,۵۰۰,۰۰۰

  • ۱۱ مارس ۲۰۲۳ تا ۱۱ فوریه‌ی ۲۰۲۴

میزانی از BTT که در یازدهم هر ماه ایردراپ می‌شود: ۱,۳۲۰,۰۰۰,۰۰۰

  • ۱۱ مارس ۲۰۲۴ تا ۱۱ فوریه‌ی ۲۰۲۵

میزانی از BTT که در یازدهم هر ماه ایردراپ می‌شود: ۱,۴۰۲,۵۰۰,۰۰۰

بنیاد بیت تورنت حق تغییر این شرایط را با اختیار کامل از آن خود می‌داند. بنیاد بیت تورنت به تمامی صرافی ها پیشنهاد می‌کند که ایردراپ‌های بیت تورنت (BTT) را در یازدهم فوریه ۲۰۱۹ و مبادله‌ بیت‌تورنت BTT را در دوازدهم فوریه‌ی ۲۰۱۹ آغاز کنند.

نسبت ایردراپ BTT در ۱۱ فوریه تقریباً ۱ TRX = 0.11 BTT است. به خاطر نامعلوم‌بودن پاداش‌های بلاک TRX و سکه‌های سوخته، نسبت نهایی می‌تواند متفاوت باشد، نسبت ایردراپ بعدی متعاقباً اعلام خواهد شد.

ایردراپ‌ها در یازدهم هر ماه در ساعت ۰:۰۰ به وقت ساعت هماهنگ جهانی (UTC) آغاز خواهند شد.

صرافی هایی که از ایردراپ بیت تورنت ( BTT ) پشتیبانی می‌کنند

کوین‌تیگر ( Cointiger )

بایننس ( Binance )

gate.io

بیت هامب ( Bithumb )

بای باکس ( Bibox )

وزیرکس ( Wazirx )

کوینکس ( Coinex )

اف کوین ( Fcoin )

بیت پای ( BitPie )

هوبی ( Huobi )

MBAEX

OkEX

کوبو ( Cobo )

آپ بیت ( upBit )

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.