اولین مزایده رمز ارز توقیف شده مونرو در انگلستان

یک مرکز مزایده در ایرلند شمالی نخستین مزایده آنلاین پخش زنده یک رمز ارز توقیف شده را در بریتانیا برگزار میکند. فروش، فردا ظهر (GMT) از 167.69 سکه مونرو آغاز خواهد شد.

0 68

اولین خرید از طریق مرکز مزایده خصوصی

مزایده های ویلسون ها (Wilsones Auctions)، از Newtownabbey، این مزایده را ترتیب داده اند. این مزایده امکان مشاهده مستقیم قیمت ها و اعلام پیشنهادات به صورت آنلاین را برای شرکت کنندگان فراهم میکند. اگرچه دولت های سراسر جهان فروش های مشابهی را انجام داده اند، اما این نخستین خانه مزایده مستقل است. یکی از سازمان های اجرای قانون انگلیس تحت ارتقاء قانون جرایم، این کوین ها را توقیف کرده است.

مونرو (XMR) در مزایده با 10 واحد پایه سفارش (Lot) به ارزش XMR 769/16 که هر کدام ارزش بازاری در همین حدود دارند، ارائه میشود. هرچند اولین واحد پایه سفارش نیز با یک کلید خصوصی برای مطالبه کوین های فورک مختلف ارائه میشود. این‌ها عبارتند از: 167 مونرو کلاسیک (Monero Classic 167   ),مونرو اوجینال ( 167 Monero Original), مونرو او ( 167 Monero O) و 1670 مونرو وی (1670 Monero V ). هر واحد پایه سفارش پس از 2 دقیقه متوقف میشود و اولین واحد در ساعت 12 ظهر پایان مییابد.

اولین مزایده

مزایده این هفته، اولین مزایده از سری مزایده هایی است که در هفته های آینده برگزار خواهند شد. چگونگی توقیف کوین های متمرکز بر حریم خصوصی توسط مقامات هنوز مشخص نیست، اما ویلسون ها اخیرا با اداره مدیریت دارایی دولت فدرال بلژیک یک قرارداد بسته اند. تحت این قرارداد، ویلسون ها از محققان بلژیکی حمایت و توقیف امن و ذخیره سازی رمز ارزها را تسهیل خواهند کرد.

علاوه بر این، ویلسونها ادعا می کنند که در حال حاضر با بیش از 40 سازمان دولتی و انتظامی، ملی و بین المللی کار میکنند. ایدن لارکین (Aidan Larkin)، رئیس بازیابی دارایی شرکت، به بلفاست تلگراف (Belfast Telegraph) گفت:

در پی سرمایه گذاری عظیم روی سیستمها و زیرساخت هایمان میتوانیم به سازمان های دولتی و اجرای قانون در سراسر انگلستان، ایرلند و جهان، یک راه حل امنیتی ارائه دهیم تا امکان حل مشکل رمز ارزهای توقیف شده توسط یک شرکت مزایده که تجربه ای قابل توجه در زمینه ی دارایی های توقیف شده دارد، فراهم شود

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.