اولین دوره رویداد «مدرسه تابستانی بلاک چین ایران»

رویداد «مدرسه تابستانه بلاک چین ایران» یا IBSS با هدف آموزش، توسعه مهارت و گسترش شبکه متخصصان در حوزه بلاک چین در ایران با همکاری آزمایشگاه بلاک چین شریف و شرکت آریاهمراه سامانه در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد. به طور کلی این رویداد به دو بخش دوره آموزشی بلاک چین و همایش سراسری ملی بلاک چین تقسیم شده است.

0 315

 

رویداد « مدرسه تابستانی بلاک چین ایران » در دو قسمت تئوری و عملی، از ۲ تا ۸ شهریورماه و همایش سراسری ملی در ۶ و ۷ مهرماه برگزار خواهد شد.

 

اولین دوره رویداد «مدرسه تابستانی بلاک چین ایران»

در دوره آموزشی مدرسه تابستانه بلاک‌چین چه خبر است؟

دوره آموزشی مدرسه تابستانه بلاک چین ایران در ۵ روز و در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. سه روز اول مربوط به مباحث تئوری بلاک چین و دو روز آخر کارگاه‌های عملی و کدنویسی بلاک چین خواهد بود. درواقع در این پنج روز شرکت‌کنندگان با صفر تا صد فنی و کسب‌وکاری محصولات و پروژه‌های بلاک چین آشنا شده و با ابزارهایی که در این دوره معرفی می‌شوند می‌تواند نه تنها یک کسب‌وکار را در حال حاضر طراحی کنند، بلکه گام به گام با تغییرات پویای این حوزه نیز پیش بروند.

در نهایت شرکت‌کنندگان مدرک رسمی دانشگاه صنعتی شریف را دریافت خواهند کرد.

تیم آموزشی این دوره، آزمایشگاه بلاک چین شریف به سرپرستی دکتر محمدعلی مداح‌علی، رئیس آزمایشگاه و عضو هیئت علمی برق دانشگاه صنعتی شریف است. برای مشاهده سیلابس کامل و سرفصل‌های آموزشی به همراه ارائه‌دهندگان این ۵ روز، می‌توانید این فایل را دریافت کنید یا برای ثبت نام به پایگاه اینترنتی این دوره به آدرس iranbss.ir مراجعه نمایید.

اولین دوره رویداد «مدرسه تابستانی بلاک چین ایران»

در همایش دو روزه مدرسه تابستانی بلاک چین ایران چه خبر است؟

تکمیل‌کننده دوره آموزشی مدرسه تابستانه بلاک چین ایران، همایش دو روزه‌ای است که با هدف جمع کردن جامعه بلاک چینی ایران دور هم ایجاد شده است. در این همایش، سخنرانی‌ها، پانل‌ها و ارائه‌های مختلفی انجام خواهد گرفت و درباره مسائل مختلفی چون رمز ارزها، ماینینگ و سایر مباحث مربوطه بحث و تبادل نظر صورت می‌گیرد. همچنین، استارتاپ‌های مطرح حوزه بلاک چین ایران در این همایش حضور پیدا کرده و دستاورد‌های خود را ارائه خواهند کرد. شرکت‌کنندگان، ایده‌ها و استارتاپ‌ها فرصت دارند تا در معرض شتاب‌دهنده‌های گوناگون و همچنین شرکت‌های مطرح صنعت و سرمایه‌گذاران باشند. برای مشاهده برنامه این همایش، می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

 

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.