انتقال Deloitte از بلاک چین اتریوم به VeChain

شرکت Deloitte به وعده‎های خود مبنی بر مهاجرت از بلاک چین اتریوم به بلاک چین VeChainThor عمل کرد. سیلین لئونوویچ (Cillian Leonowicz) مدیر شرکت Deloitte و سرپرست آزمایشگاه بلاک چین EMEA با انتشار پستی در توئیتر توضیح داد که چگونه این مهاجرت موجب ثبت بیش از ۲۰ قرارداد هوشمند در یک ثانیه می‎گردد.

0 100

Deloitte به وعده‎های خود مبنی بر مهاجرت از بلاک چین اتریوم به بلاک چین VeChainThor عمل کرد. پیش‎تر در جریان گردهمایی VeChain Summit 2019 اعلام شده بود که شرکت‎های خدمات مالی می‎توانند به بلاک چین VeChain انتقال یابند.

انتقال Deloitte از بلاک چین اتریوم به VeChain

سیلین لئونوویچ (Cillian Leonowicz) مدیر شرکت Deloitte و سرپرست آزمایشگاه بلاک چین EMEA با انتشار پستی در توئیتر توضیح داد که چگونه این مهاجرت موجب ثبت بیش از ۲۰ قرارداد هوشمند در یک ثانیه می‎گردد.

ما در طول این آخر هفته، با انتقال محیط کار مشتریانمان از اتریوم به VeChain قراردادهایی فراتر از بیت کوین ثبت کردیم. ما موفق شدیم بیش از ۲۰ معامله قرارداد هوشمند را در یک ثانیه اجرا کنیم. این یک دستاورد عظیم برای آزمایشگاه بلاک چین EMEA، VeChain، و پلتفرم DNV GL است. ما در حال ایجاد تأثیری مهم (makinganimpactthatmatters#) و تبدیل بلاک چین به یک محصول هستیم.

آنتونیو سناتور (Antonio Senatore) مدیر جهانی بخش تکنولوژی تیم بلاک چین Deloitte نیز به همان اندازه خوشحال بود و در این‎باره گفت، “کار مهمی” انجام شده است.

این همان برداشتی‎ست که ما از پذیرش عمومی بلاک چین مد نظر داریم و این تازه آغاز راه است. کارهای مهمی درخصوص قراردادهای هوشمند، به ویژه در بخش مربوط به نسخه‌بندی انجام پذیرفته است.

کاربران VeChain در شبکه اجتماعی Reddit نیز از تغییر اعمال شده از سوی Deloitte بر این پروژه ابراز خوشحالی کردند.

انتقال Deloitte از بلاک چین اتریوم به VeChain

چهار شرکت بزرگ صنعت خدمات حرفه‏ای (Deloitte، PwC، Ernst and Young و KPMG) در بهره‎گیری از راهکارهای تکنولوژی دفتر کل توزیع شده (DLT) در صنعت مربوط به خود، پیشتاز هستند. در حقیقت همگی آن‎ها در حال کار بر روی نوآوری‏های جدید هستند. به نظر می‎رسد که Deloitte (بزرگ‎ترین شرکت big four از لحاظ درآمد)، در تأمین هزینه‎ها پیشتاز باشد. این درحالی‎ست که Ernst and Young برای مشتریان شرکتی خود، یک ابزار حفظ حریم خصوصی بر پایه شبکه اتریوم ایجاد کرده است.

Deloitte طی تحقیق جهانی بلاک چین در سال ۲۰۱۸ اظهار داشت که “فناوری بلاک چین موجب نزدیکی این شرکت به لحظات بزرگ پیشرفت و موفقیت شده است”.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.