انتصاب مدیر اجرایی سابق کوین بیس به عنوان مدیر فروش و بازاریابی Fidelity

شرکت Fidelity Digital Assets، پلتفرم حفاظت و معاملات دارایی‎های دیجیتال، کریستین سندلر (Christine Sandler) مدیر فروش سازمانی صرافی رمز ارز بزرگ امریکایی کوین بیس را به عنوان مدیر فروش و بازاریابی خود منصوب کرد.

0 77

طبق اخبار منتشر شده در تاریخ 10 آوریل، Fidelity Digital Assets، پلتفرم حفاظت و معاملات دارایی‎های دیجیتال، مدیر اجرائی سابق کوین بیس را به عنوان مدیر فروش و بازاریابی خود منصوب کرد.

کریستین سندلر (Christine Sandler) که پیش‎تر تحت عنوان مدیر فروش سازمانی صرافی رمز ارز بزرگ امریکایی کوین بیس مشغول به کار بود، اکنون به عنوان مدیر فروش و بازاریابی به شرکت فیدلیتی می‎پیوندد. سندلر در جایگاه جدید خود، مسئولیت هدایت گسترش Fidelity Digital Assets به بازارهای جدید و همچنین مسئولیت خدمات مشتریان سازمانی را بر عهده دارد.

تجربیات کاری سابق سندلر همچنین شامل مدیریت فروش الکترونیکی سهام شرکت Americas در بانک سرمایه گذاری Barclays و همچنین سمت معاونت اجرایی رئیس و مدیر فروش شرکت NYSE Euronext بوده است. وی همچنین به عنوان مدیر فروش الکترونیکی شرکت سرمایه گذاری و مدیریت ثروت Merrill Lynch خدمت نموده و یک معامله‎گر خریدار نیز بوده است.

Fidelity Digital Assets در ابتدای ماه مارس، با گروهی انتخابی از مشتریان شروع به کار کرده است. این شرکت گفته است “ما با گروهی انتخابی از مشتریان مشغول فعالیت هستیم و پیشرفت‎های خود را به آرامی ادامه خواهیم داد”.

Tom Jessop رئیس Fidelity Digital Assets در هنگام آغاز به کار این شرکت گفته بود، این شرکت همچنان در حال کار بر روی بخش‎های مختلف پلتفرم است. او خاطرنشان کرد، درحالی که برخی از کاربران از ماه ژانویه به پلتفرم ما ملحق شده‎اند، ممکن است سایر کاربران تا ماه سپتامبر صبر کنند؛ چراکه این موضوع “واقعا به حقایق بازار و شرایط خاص هر مشتری بستگی دارد”.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.